Kimdir

Gönül Dağı Çaycı Bekir Kimdir, Nerelidir? Yiğit Ege Yazar Hayatı ve Biyografisi

Gönül Dağı dizisi Erkek Oyuncularından olan Çaycı Bekir merak edilen isimlerden oldu. İşte Yiğit Ege Yazar hakkında tüm merak edilenler...

Gönül Dağı Çaycı Bekir Kimdir, Nerelidir?. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı Dizisin de Çaycı Rıfat‘ın yanında çalışan yardımcısı Bekir karakteri izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Gönül Dağı Bekir Gerçek Adı Nedir? sorusunu araştıranlar, Gönül Dağı Bekir (Yiğit Ege Yazar) Boyu  ve Kaç Yaşında? olduğunu da merak etmekteler. Bizde sizler için Yiğit Ege Yazar Hayatı ve Biyografisini derledik. İşte tüm merak edilenler…

Gönül Dağı Çaycı Bekir Kimdir, Nerelidir?

TRT 1’in Cumartesi dizisi Gönül Dağı‘nda Çaycı Bekir karakteri izleyenlerin merak konusu oldu. Çaycı Rıfat‘ın yanında çalışan yardımcısı Bekir’i hangi oyuncu canlandırıyor, aslen nereli, yaş ve boy bilgileri araştırılıyor. Bekir karakterindeki Yiğit Ege Yazar daha önce Köstebekgiller dizisinde de Caner rolüyle yer almıştı. Peki, Gönül Dağı Bekir kimdir, gerçek adı ne? TRT 1 Gönül Dağı dizisi Çaycı Bekir (Ege Yazar) kim, kaç yaşında, nereli ve boyu kaç? Yiğit Ege Yazar hakkında merak edilenler içeriğimizde…


👉 Son Nefesime Kadar Dizisinin Ferzan’ı Emre Kınay Kimdir, Kac Yaşında?


Yiğit Ege Yazar Hayatı ve Biyografisi

Yiğit Ege Yazar Köstebekgiller dizisinde canlandırdığı Caner karakteri ile tanınmıştır. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Nereli? Kimdir? kaç yaşında? sevgilisi kim? ve daha bir çok sorunun cevabı.

2000 yılının Eylül ayında dünyaya gelen genç oyuncu Yiğit Ege Yazar’ın burcu Terazi’dir. İlk sinema deneyimini 2009 yılında Kanal-İ-zasyon isimli film ile gerçekleştirmiştir. Ardından Köstebekgiller dizisinin yanı sıra, Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı, Köstebekgiller: Perili Orman ve Kardeşler isimli sinema filmlerinde rol almıştır.  Başarılı oyuncu Ege Yazar yaşantısını İstanbul, Çengelköy’de sürdürmektedir. Baba tarafından aslen, SakaryaHendek‘lidir.

Babası Gökhan Yazar’dır. Kerem ve Can isimlerinde iki kardeşi vardır. Yiğit anneannesinin kızlık soyadıdır. Anneannesinin hiç erkek kardeşi olmadığı için ve Yiğit Soyadı devam edemeyeceği için bu ismi anneannesi vermiştir. Ege ismini ise annesinin beğenip koyduğunu belirtmiştir. Babası Peugeot’da yedek parça satın alma işi ile uğraşmakta, annesi ise yapımcı’dır. Paylaşılan bilgiye göre anne ve babası ayrıdır.

Rap müzikten hoşlanmakta özellikle Eminem’in dinlemekten keyif almaktadır. Oyunculuğun yanı sıra özellikle çektiği kısa filmler ile kariyerini sürdüren Yiğit Ege Yazar ileride yönetmen olmak istemektedir. Özellikle dünyaca ünlü, Quentin Tarantino, Antoine Fuqua ve David Fincher gibi usta isimleri beğenerek takip etmektedir. İyi derecede ise İngilizce bilmektedir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde eğitim görmüştür. Hangi takımlı sorusunun cevabı ise Fenerbahçe’dir.

Özellikle son dönemlerde güzel oyuncu Asena Keskinci ile sevgili olduğu yönünde haberler ile sıkça gündeme gelmektedir. Ancak bu bilgi henüz doğrulanmamıştır. İlerleyen günlerde magazin gündeminde bu sorunun cevabının netleşmesi beklenmektedir.

Yiğit Ege Yazar oyunculuğun yanı sıra gelecek yıllarda iyi bir yönetmen olarak sinema dünyasında yer almak istemektedir.


Instagram 👉 Yiğit Ege Yazar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu