Kimdir

Gözde Şeker Kimdir, Nerelidir? Gözde Şeker Hayatı ve Biyografisi

Gözde Şeker Kimdir, Nerelidir? Gözde Şeker Hayatı ve Biyografisi. Gazeteci ve sunucu olan Gözde Şeker en çok merak edilenler arasında yer aldı. Gözde Şeker Kaç Yaşında? Göze Şeker kiminle evli kaç çocuğu var? Gözde Şeker hangi kanalda Çalışıyor? Gelin birlikte Gözde Şeker hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Gözde Şeker Kimdir?

 

Gazeteci, Muhabir ve sunucu olarak birçok gazete ve kanala görev yapmış olan Gözde Şeker Kimdir? merak edilenler arasında. Genç yaşta medya sektörüne atılan ve kariyerine günden güne başarılar ekleyen Gözde Şeker, 1987 yılında İstanbul‘da Doğdu. 2023 yılı itibari ile 36 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Eğitim hayatından bahsedecek olursak; Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun olmuştur.

Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümünde tamamlamıştır.  Erken yaşta sektöre atılan Şeker, 16 yaşında CNN Türk Ekonomi servisinde staja başladı. bir kaç yıl sonra ise, yine CNN Türk’te ekonomi muhabiri olarak görev yaptı. Burada 5 yıl çalıştıktan sonra kuruluş aşamasında başlayarak TRT Türk’te çalışmaya başladı. Bosna Hersek’te TRT Türk temsilciliğini kurdu, 4 yıl boyunca Bosna Hersek temsilcisi olarak görev yapmıştır.


Gözde Şeker Hayatı ve Biyografisi

Meslek hayatına günden güne başarı katan ve gazetecilikten program sunuculuğuna terfi ederek kariyer basamaklarını tırmanan Gözde Şeker; Bosna Hersek TRT Türk Temsilciliğini 4 yıl yaptıktan sonra, Tunus temsilciliği çalışmalarını sürdürüp, TRT Türk Tunus temsilciliği görevini yürüttü. Bunlarla yetinmeyen Şeker, kariyerine TRT Türk Küresel Bakış programında editörlük yapmakla devam etti. Ardından ise Habertürk’ e geçti.

Habertürk’ te pek çok kuşağın sunuculuğunu üstlendi ve ardından Dış Haberler Müdürü olarak görev yaptı. Ekim 2018’den bu yana Haber Global’de hafta sonu haberlerini sundu. Şimdi ise, pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe 00.00’da, gün içinde yaşanan gelişmelerin ve en son haberlerin yer aldığı Gözde Şeker ile Gece Ajansını sunuyor ve hafta içi Ana Haber bülteninin editörlüğünü yürütüyor.

Twitter 👉 Gözde Şeker 


👉 Şarkıcı Alya Kimdir, Gerçek Adı Nedir?

👉 Canan Güllü Kimdir, Nereli? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu