Kimdir

Gülay Afşar Kimdir, Kaç Yaşında? Gülay Afşar Hayatı ve Biyografisi

Ara ara gündeme gelen Gülay Afşar Estetiksiz hali merak ediliyor. Haber programlarında 20 yıl aşkın süredir sunuculuk yapan Gülay Afşar Boşandı mı? sorusu da yanıt aramakta. Gündeme dair yorumlarıyla da sık sık araştırılan tecrübeli sunu Gülay Afşar katıldığı programlarla da adını duyurmakta. Gelin birlikte Gülay Afşar Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Gülay Afşar Kimdir?

Haber programlarının en deneyimli sunucuları arasında yer alan ve şimdiye kadar çbirçok TV kanalında izlediğimiz sunucu Gülay Afşar tekrar gündeme gelerek adından söz ettirmeye başladı. Gülay Aşar Kimdir? araştıranlar için tüm merak edilenleri derledik. 1968 yılında İstanbul’da doğan Gülay Afşar, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunudur. Siyaset konusunda eğitimini okulda almış olan isim, ekonomi konusunda eğitimini de çalışmış olduğu yerlerde almıştır.

Uzun süredir sunucu olarak çalışan isim doğum izinleri hariç ekranlara hiç ara vermemiştir. Gülay Afşar’ın boyu 1.69 cm, kilosu ise 53’dür. Burcu ise Oğlak’tır. Televizyon kariyeri öncesinde bir süre finans piyasalarında aktif görev yapan Afşar’ın televizyon kariyeri 1997 yılında Kanal E’de başladı. 1999 yılında Kanal E ile yollarını ayıran tecrübeli isim CNN Türk ekranlarında boy göstermeye başladı.

Gülay Afşar son olarak 2001 yılında CNBC-e ve NTV’de görev almaya başladı. Bu kanallarda 5 yıl boyunca ekonomi programları sunan isim son dönemde konuklarını stüdyoda ağırladığı ve güncel yaşamdan konuların konuşulduğu programları hazırlayıp sunmaya başladı.

👉 Bünyamin Albayrak Kimdir, Nerelidir? Bünyamin Albayrak Hayatı ve Biyografisi

Gülay Afşar Hayatı ve Biyografisi

ülay Afşar ekranların en popüler haber programları sunucusu olarak 20 yıla yakın bir süredir TV ekranlarında bulunmaktadır. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünde tamamlayan Gülay Afşar, Murat Afşar ile mutlu bir evlilik yapmış ve günümüzde de evliliği halen devam etmektedir. Gülay Afşar 2 erkek çocuk annesidir. Eşiyle de televizyon kariyerinden önce borsada “broker” olarak çalıştığı dönemde tanışmıştır.

Kariyerine öncelikle sunmuş olduğu Finans programları ile başlayan isim ilk olarak Kanal E ekranlarında çalışmıştır. Kanal E’nin ardından yoluna CNN Türk ile devam etmiş ve ardından ise CNBC-E kanalına geçmiştir.kimdirkim-com CNBC-e’den sonra Ntv’ ye geçen isim halen Ntv kanalında “Gece Gündüz” programını sunmaktadır.

Evli ve 2 tane erkek çocuğu olan Afşar, yaşamını İstanbul Tarabya’da sürdürmektedir. Sunuculukta en büyük desteklerden birini eşinden aldığını söylemiş olan sunucu mutlu bir yuvaya sahiptir.

İnstagram 👉 Gülay Afşar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu