Öğrenci Gazetesi

GUY Çıkmış Sorular PDF İndir

GUY Çıkmış Sorular PDF İndir. Gelir Uzman Yardımcılığı (GUY) sınavında başarılı olabilmek için 100 sorudan 70 doğru yapılması gerekmektedir. GUY sınavında Maliye, Hukuk, İktisat ve Muhasebe konularından sorular gelmektedir. GUY sınavı % 50 oranında çıkmış soruların farklı versiyonu sorulan sınavdır. Bu nedenle sınava girmeden önce kesinlikle çıkmış soruları çözmeniz gereklidir. Bizde GUY sınavına hazırlanan adaylar için geçmiş yıllara ait tüm çıkmış sorular tek bir dosya halinde PDF formatında derledik.

Gelir Uzman Yardımcılığı (GUY) Çıkmış Sorular PDF İndir

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 88 sayfa GUY çıkmış sorular ve cevaplarını PDF formatında indirip çıktısını alarak çalışabilirsiniz.

Güncelleniyor…


GUY Sınavına Nasıl Çalışılır?

Gelir Uzman Yardımcılığı sınavına hazırlıkta adayların izlemesi gereken ilk ve en önemli metot, sınav konularından hiçbirini ihmal etmeksizin bir konu çalışması yapmaktır. Çıkmış soruları çözerken, özellikle uzun süredir sınava girmemiş, sınav performansını kestiremeyen adayların deneme biçiminde çözümler yapmaları, kendilerini sınav formuna yeniden sokmalarında fayda sağlayacaktır. Denemelerin asıl gayesi ne bilgi ölçmek ne de sonuca göre bir düzey saptamak olmalıdır. Deneme çözümlerinin en önemli fonksiyonu adayları yeniden bir sınav performasına çıkarmaktır. Çünkü sınavlarda yapılan basit hataların, dalgınlıkların, gözden kaçırmaların en önemli sebebi uzunca süredir 2 saat, 2,5 saat oturup yüksek tempoda soru çözümü yapmıyor olmaktan kaynaklanmaktadır. Adayların hatalarını minimize etmeleri bağlamında deneme çözümlerine bir de bu gözle bakmaları, aslında bilgi sahibi olmakla birlikte, sınava zihnen de hazır olmalarını sağlaması açısından önemlidir.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 GUY Taban Puanları 

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu