Kimdir

Hacer Çınar Kimdir, Ne Mezunu? Hacer Çınar Hayatı ve Biyografisi

Hacer Çınar Kimdir, Ne Mezunu? Soruları merak edilen isimlerden oluyor. Hizmet İş Sendikası Bolu İl Başkanı ve Bolu Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi olan Hacer Çınar Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile girdiği polemik sonrası Hacer Çınar ismi gündeme geldi. İşte Bolu AKP Meclis Üyesi Hacer Çınar Hayatı ve Biyografisi.

Hacer Çınar Kimdir, Ne Mezunu?

AKP Meclis Üyesi Hacer Çınar 1970 Bolu doğumludur. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile girdiği polemik . sonrası Hacer Çınar ismi gündeme geldi. Sağlık ve hizmet sektöründe uzun yıllar taşeron işçi olarak çalıştı. Sendika üyesi oldu ve sendikalarda yöneticilik yaptı.

Aktif olarak Ev Hanımlar Derneği üyesi olarak görevde bulunan Çınar, Hizmet – İş Sendikası Bolu İlk Başkanlığı görevinde bulundu. Bolu Belediyesi AKP Meclis Üyesi olan Çınar, şu anda  HAK-İŞ Bolu Şube Başkanı ve Öz Sağlık Sendikası Bolu Şube Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.  .


Hacer Çınar Hayatı ve Biyografisi

Bolu AKP Meclis Üyesi olan Hacer Çınar, şu anda HAK-İŞ Bolu Şube Başkanı ve Öz Sağlık Sendikası Bolu Şube Başkanlığı görevini sürdürmektedir.  .

Hacer Çınar: Twitter

Hacer Çınar: Instagram


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu