Yaşam

Hayatımızda Karşımıza Çıkacak 7 Tip Ruh Arkadaşınız

Hayatımızda Karşımıza Çıkacak 7 Tip Ruh Arkadaşınız. Bu hayatta, insanların bildiğinden çok daha fazla ruh eşiyle karşılaşıyoruz. Elbette, hepimizin romantik ruhları var, ama aynı zamanda kelimenin tam anlamıyla arkadaş olan ruhlarımız da var. 

Hayatımızda Karşımıza Çıkacak 7 Tip Ruh Arkadaşınız

Ruh eşlerini onlarla hissettiğimiz bağlantıyla tanırız, ancak çoğu zaman o kişinin bizim için ne tür bir ruh olduğunu sorgulamayı bırakmayız. Elbette, ruh seviyesinde bağlanabiliriz, ancak bu birbirimize aşık olacağımız anlamına gelmez. Ruh arkadaşları birkaç farklı formda gelir. İşte hayatınıza karşınıza çıkabilecek 7 tip ruh arkadaşınız.

1. Ruh Öğretmeni

Ruh öğretmeni önceki yaşamlarda tanıştığınız ve bunlarla bağlantı kurduğunuz bir kişidir. Bu kişi şu anki hayatınızda size bir şey öğretmek için burada. Bu, ikiniz için bir ders veya sadece ihtiyaç duyduğunuz bir ders olabilir. Bu ruh öğretmeninin amacı, daha iyi bir halini almana yardım etmektir.


2. Karmik Ruh eşi

Bu, daha önce birçok kez tanıştığınız bir ruhtur, fakat aynı zamanda artık karmik enerjilere sahip olduğunuz bir ruhtur. Bu ruh daha önceki bir yaşamda sizi harap etmiş ya da siz onu haksızlığa uğratmış olabilirsiniz. Şu andaki yaşamda, ikiniz de farkında olmadığınız şeyleri telafi ediyorsunuz.


3. Öğrenme Ruhu

Öğrenme ruhunu takip etmek biraz zor ama çok önemli. Her hayatta, biz değişime yardım eden ve bizi değiştirmeye yardım eden insanlarla karşılaşıyoruz. Öğrenme ruhu için, biz onların ruh öğretmenleriyiz. Bir tür karar vermelerine yardımcı olmak veya belirli bir yöne yönlendirmek için buradayız.


4. Ruh Arkadaşı

Bu ruh, sizi desteklemek ve bu dünyanın yoluna koyduğu şeylerin arasında sizin yanınızda olmak için buraya yerleştirilir. Daha önce tanıştığınız ve çok zaman geçirdiğiniz biri. Doğrudan yarasadan bağlanmış hissedersiniz ve birbirlerine açılmaları hızlıdır.


5. İkiz Ruh

Herkes ikiz ruhların veya ikiz alevlerin ruh eşleri ile aynı listede olduğunu düşünmese de, bana göre birbirlerinden oldukça benzerler ve ayrılırken bir arada bir anlamda. İkiz ruhlar, aynı ruhumuzun fiziksel tezahürleridir, ancak yine de içinde bulunduğumuz dünyada hala mevcuttur. Bizimle birlikte olmaları gerekiyor, ancak çoğu zaman söylenip yapıldıktan sonra tekrar bağlanabilmek için bu gezegendeki zamanımızda büyüyüp değişmek zorunda kaldığımız için çalışmayan çoğu zaman.


6. Romantik Ruh Eşi

Bu geleneksel ruh hali, eksik olduğunuzu hissettiğiniz her şeyi size gerçekten hissettiren bir insan. Bu tür bir ruh romantiktir ve genel olarak size sevgi dolu bir şekilde birçok yönden gerçek kendin olmanı sağlayan bir ilişki sağlar. Olduğu söyleniyor, bu bağlantı da her zaman kolay değildir.


7. Ruh Aile Üyesi

Ruh aile üyesi, daha önce yaşamda bulunduğunuz, önceki bir yaşamda yakın bir aile üyesi olan kişidir. Bu kişi bir anne, baba, kız kardeşi veya başka bir şey olabilirdi, ancak o aile bağlantısını aynı şekilde hissedebilirsiniz. Bu dünyadan bir dahaki sefere tekrar tekrar seyahat ederken oldukça geniş ruhlu aileler inşa ediyoruz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Aşkı Bulmanızı Engelleyen 9 Hata

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu