Kimdir

Hilmi Daşdemir Kimdir, Kaç Yaşında? Hilmi Daşdemir Hayatı ve Biyografisi

Hilmi Daşdemir Kimdir, Kaç Yaşında? Hilmi Daşdemir Hayatı ve Biyografisi. Seçim öncesi katıldığı programlar ve yaptığı yorumlarla sık sık gündeme gelen Hilmi Daşdemir Ne İş Yapıyor, Kaç Yaşında? Hilmi Daşdemir Hangi Partiden? Gelin birlikte Hilmi Daşdemir hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Hilmi Daşdemir Kimdir?

Ülkemizde yapılacak olan seçim öncesinde bir çok isim merak edilenlerden arasında yer aldı. Bu isimlerden biri de Hilmi Daşdemir Kimdir? Araştırmacı ve yazar olarak bilinen Hilmi Daşdemir aynı zamanda Optimar Araştırma A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanıdır. 1977 yılında Kayseri’de doğan Hilmi Daşdemir, 2024 yılı itibari ile 47 yaşındadır ve Kayserilidir. Hayatına Ankara’da devam eden Daşdemir,  aslen Kayseri’nin Talas İlçesi ve Süleymanlı Mahallesi’ndendir.

Bir çok TV kanalında yayınlanan birbirinde farklı programlara konuk olarak katılan Hilmi Daşdemir katıldığı bu programlarda yaptığı yorumlar ile sıklıkla gündeme gelmekte ve en çok merak edilen isimler arasında yer almaktadır.


Hilmi Daşdemir Hayatı ve Biyografisi

Hilmi Daşdemir, araştırmacı ve yazar olması yanı sıra; Hürhaber ve Siviltoplumhaber web sitelerinde yazar olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca bir çok televizyon programına konuk olarak katılmakta ve analizlerini görüşlerini dile getirmekte ekran severler ile paylaşmaktadır. Hilmi Daşdemir, Dilek Koparan Daşdemir ile evlidir ve bir çocuğu bulunmaktadır. Dilek Koparan Daşdemir ile evli olan Hilmi Daşdemir, bu evliliğinden Erenalp isminde bir oğlu vardır.

Optimar Araştırma A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Son yıllarda yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde şirketin başarısı yükselmiştir. Hilmi Daşdemir bazı haber sitelerinde yazar olarak çalışmaktadır. Ek olarak bazı TV kanallarına konuk olarak katılıp burada analizlerini ve görüşlerini seyircilerle paylaşmaktadır.

Twitter 👉 Hilmi Daşdemir


👉 Rabia Sena Sever Kimdir, Nerelidir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu