Sosyal Medya

Instagram Dondurma Linki: Telefondan Geçici Instagram Dondurma Linki 2024

Instagram Dondurma Linki: Telefondan Geçici Instagram Dondurma Linki 2024. Instagram’dan geçici olarak uzaklaşmak isteyenler için direk telefondan Instagram geçici dondurma hesap dondurma linkini paylaştık. Günümüzün en popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram hesabınızı silmek yerine dondurarak bir süreliğine ara verebiliyorsunuz.

Telefondan Geçici Instagram Dondurma Linki 2024

Sosyal medya hayatımızın vazgeçilmezlerinden olsa da belirli dönemlerde çeşitli nedenlerden dolayı bir süre uzaklaşmak isteyebiliyoruz. Bu gibi durumlarda hesabını silmek yerine dondurarak geri dönmek istediğinizde kaldığınız yerden devam edebilmekteyiz. Instagram hesabınızı dondurduğunuz da profiliniz bulunan “Fotoğraflarınız, yorumlarınız, beğenileriniz ve hikayeleriniz gizleniyor ama kimse göremiyor. Tekrar Instagram hesabınızı aktif hale getirdiğinizde kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Instagram hesabınızı Telefondan dondurmak için;

1. instagram.com‘a bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan giriş yapın. Instagram hesabınızı Instagram uygulamasının içinden geçici olarak kapatamazsınız.

2. Sağ üst kısımdaki simgesine dokunun veya tıklayın ve Profili Düzenle’yi seçin.

3. Ekranda aşağıya inin, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat’a dokunun veya tıklayın.

4. Hesabını neden kapatıyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.

5. Hesabı Geçici Olarak Kapat‘a dokunun veya tıklayın. Hesabınızı geçici olarak kapatmak için hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekir. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili bazı ipuçlarına bakabilirsiniz. Hesabınızı kapatmak istemiyor ancak hesabınızı kimlerin görebildiğini değiştirmek istiyorsanız, gönderilerinizi gizli olarak ayarlayabilir veya kişileri engelleyebilirsiniz.

Hesabınızı tekrar aktif hale getirdiğinizde fotoğraflarınız hemen gelmeyebilir veya eksik bir şekilde gelmiş olabilir. Bu konuda telaşa kapılmanıza gerek yok, fotoğraflarınız bir süre sonra eksiksiz bir şekilde yerine gelecektir. Bu işlemi 7 gün içerisinde bir kez gerçekleştirebileceğinizi belirtmek isteriz. Aynı zamanda dondurduğunuz hesabı geri açmanız için 3 saat beklemeniz gerekiyor.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Instagram Hesap Silme Linki: Telefondan 28 Gün Beklemeden Hesap Silme

👉 Instagram Hesabım Çalındı Formu Linki

👉 Instagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum (Kesin Çözüm)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu