Sosyal Medya

Instagram Meta Verified Nedir? Meta Verified Nasıl Alınır?

Instagram Meta Verified Nedir? Meta Verified Nasıl Alınır? Sorularının yanıtlarını arayanlar için Meta Verified hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bu makalemizde paylaştık. Meta VerifiedInstagram kullanıcıları için doğrulanmış mavi onay işareti rozeti ve diğer avantajları içeren ücretli bir abonelik hizmetidir. Gelin hep birlikte Instagram Meta Verified hakkında tüm bilinmesi gerekenleri öğrenelim.

Instagram Meta Verified Nedir?

Meta VerifiedInstagram’daki içerik oluşturucular için mavi onay rozeti, hesap yönetimi araçları ve para kazanma özelliklerine erişim dahil olmak üzere hesap doğrulamayı içeren bir abonelik paketidir. Şu anda Amerika Birleşik Devletleri , Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanılabilen ücretli bir hizmettir.18 yaş ve üstü kişiler için. Meta Verified’a başvurduğunuzda, abone iseniz doğrulama süreciniz farklı olabilir. Minimum aktivite gereksinimlerini karşılamanız, en az 18 yaşında veya daha büyük olmanız ve Instagram’da sahip olduğunuz ad ve fotoğrafla eşleşen bir resmi kimlik ibraz etmeniz gerekecektir.

Meta Onaylı bir hesaba sahip olmanın faydaları arasında hesap doğrulama, Instagram’da artan görünürlük ve önem yer alır. Yorumlar, arama, öneriler ve önerilen hesaplar, öncelikli müşteri desteği ve siz olduğunuzu iddia eden hesaplara karşı ekstra kimliğe bürünme koruması.

Meta Verified, kullanıcılarına platformlarda artırılmış özgünlük ve güvenlik sağlamanın bir yolu olarak konumlandırılmıştır.


Meta Verified Nasıl Alınır?

Meta Verified hesabını almak için öncelikle Facebook ve/veya Instagram profillerinizin tam adını içermesi ve kimliğinizi doğrulamak için hükümet tarafından verilen bir kimlik belgesi sunmanız gerekiyor.

Meta Verified, şu anda ABD , Avustralya ve Yeni Zelanda’da bulunan 18 yaş ve üzeri kişiler için mevcut bir koruma hizmetidir. Meta Verified hesabı almak için aylık tekrarlanan bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Ücret, web üzerinden kaydolursanız ayda 11,99 ABD doları ve iOS/Android üzerinden kaydolursanız ayda 14,99 ABD doları. Hizmet, mevcut olduğu bölgeye göre yerelleştirilmiş sınıflandırmaya sahiptir. Günlük, Avustralya’da web üzerinden kaydolursanız AUD 19,99 ve iOS/Android üzerinden kaydolursanız AUD 24,99 ödersiniz.


Meta Verified’a Abone Olmanın Maliyeti Nedir?

Meta Verified aboneliği, web üzerinden kaydolursanız ayda 11,99 ABD doları ve iOS/ Android üzerinden kaydolursanız ayda 14,99 ABD dolarıdır. Hizmet, mevcut olduğu bölgeye göre yerelleştirilmiş sınıflandırmaya sahiptir. Günlük, Avustralya’da web üzerinden kaydolursanız AUD 19,99 ve iOS/Android üzerinden kaydolursanız AUD 24,99 ödersiniz. Meta Verified aboneliği, aylık tekrarlanan bir ücret yöneticileri ve şu anda ABD , Avustralya ve Yeni Zelanda’da bulunan 18 yaş ve üzeri kişiler için mevcuttur.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler 

👉 Türkiye’de En Çok Kullanılan Sosyal Medya Uygulamaları 

👉 YouTube’un En Çok İzlenen Videolar 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu