Sosyal Medya

Instagram Profilime Kim Baktı En İyi Ücretsiz 7 Uygulama (Android-İOS)

Instagram Profilime Kim Baktı En İyi Ücretsiz 7 Uygulama (Android-İOS). Instagram günümüzde en popüler resim ve video paylaşım sosyal medya uygulamasıdır. Instagram’da bugün neredeyse tüm ünlüler hayranlarıyla bağlantı kuruyor ve sosyal hayatlarını paylaşıyor. Instagram ayrıca işletmelerin, pazarlamacıların, web yöneticilerinin ve blog yazarlarının marka olmalarına yardımcı oluyor. Instagram da bir işletme hesabınız varsa son hafta yeni ziyaretçi sayısını veya paylaşımlarınızı kaç kişinin akışlarında gördüğünü öğrenebilirsiniz. Ancak ziyaretçi isimleri görmeniz mümkün değildir. “Instagram Profilime Kim Baktı” sorusu Intagram kullanıcıları tarafından en çok merak edilen bir tanesidir. Bu makalemizde ücretsiz olarak Instagram profiline bakanları görme hizmeti verdiğini söyleyen Android ve İOS uygulamaları derledik.

Instagram Profilime Kim Baktı En İyi Ücretsiz 7 Uygulama 

Aşağıda, Instagram’ımı ücretsiz olarak kimin görüntülediğini bulmanın en iyi 7 yolu bulunmaktadır.

1. Profile+ Followers & Profiles Tracker (Android)

Profile+ Followers – Profile Tracker’ı kullanarak Instagram profilinizi kimlerin baktığını görebilirsiniz . Instagram hikayelerinizi ve gönderilerinizi görüntüleyen ve kaydeden Instagram’da sizi takip eden, takibi bırakan veya sizi engelleyen takipçileri takip etmek mümkündür. Tüm etkinlikler için size bir bildirim gönderebilir.


2. Followers Insight for Instagram, Tracker, Analyzer App (Android)

Bu uygulama, Instagram’ımı takip eden kişi hakkında düzenli raporlar oluşturur. Bu ücretsiz Instagram takipçi uygulaması, birisi Instagram gönderinizle, hikayenizle veya videonuzla etkileşime geçtiğinde anında size bildirim gönderir.


3- InReports – Followers, Story Analyzer for Instagram (Android)

Daha fazla uygulama denemek istiyorsanız, Instagram’ınızı kimlerin görüntülediğini veya Instagram profilinizi ve hikayelerinizi kimlerin görüntülediğini bulmanıza yardımcı olan InReports – Followers, Instagram için Story Analyzer’ı deneyebilirsiniz.

Özellikleri

  • Instagram profilinizi kimlerin görüntülediğini görün.
  • Instagram hikayenizi kimlerin görüntülediğini görün, ancak takipçilerinizi değil.
  • Size yeni takipçiler, hayalet takipçiler ve kayıp takipçiler hakkında bir fikir verin.
  • Instagram hikayenizi gizlice kimin görüntülediğini görün.
  • Gönderileri, videoları ve profil resimlerini indirin.
  • Gönderilerinizi ve hikayelerinizi paylaşmak için en iyi zamanı bilin.


4- Find My Stalker – Follower Analyze for Instagram (Android)

Birçok Instagram kullanıcısı bu Instagram Stalker uygulamasının doğruluğuna güveniyor. Instagram profilimi ve hikayelerimi kimlerin görüntülediğini izlemek istiyorsanız bu önerilir. Adlandırıldığı gibi, Instagram hayaletleri, takipçileri ve hikayeleri hakkında fikir verebilir.

Özellikleri

  • Instagram profilinizi kimlerin görüntülediğini görün.
  • Profil resminizi gizlice kimin kontrol ettiğini görün.
  • Arkadaşlarınızın, hayranlarınızın ve sinsi takipçilerinizin kimler olduğunu görün.
  • Gönderilerinizin ve videolarınızın, en çok ve en az görüntülenen gönderilerinizin ve videolarınızın analizini görün.

5- Stalker Reports – Who Viewed My Instagram Profile (Android)

Stalker Reports uygulamasını  Instagram hikayeme kimin baktığına dair en doğru sonuçları veren uygulamadır. Instagram fotoğraflarınızı ve hikayelerinizi görüntüleyen takipçilerden ve takipçilerden haberdar olmanızı sağlar. Ayrıca takibi bırakan, engellenen ve hiç geri takip etmeyen kişiler hakkında da uyarı verir.6- Visitors Pro App (İOS)

“Visitors Pro” uygulamasını yükleyin ve Instagram verilerinizi toplamasına izin verin. Otomatik hesaplamalardan sonra, Instagram profilinizi görüntüleyen takipçilerin doğru sonuçlarını kontrol edebilirsiniz. Resimleriniz ve hikayelerinizle en çok kimin baktığını görebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, Instagram hesabınızı en çok kimin görüntülediğini izlememe bu şekilde yardımcı olur.


7- Analyzer Plus – Insta Followers (İOS)

“Ig Analyzer: Follower Analysis” uygulamasını yükledikten sonra Instagram hesabınızı kontrol eden ve takip eden, Instagram hikayeleriniz ve gönderilerinizle ilgilenen takipçilerin raporlarını toplayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉  En İyi Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Programı 

👉 Postegro Lili Web Giriş Linki 2024

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu