Sosyal Medya

Instagram Toplu Takip Bırakma 2024 – Takibi Bırak

Instagram Toplu Takip Bırakma 2024 – Takibi Bırak. Instagram, takipçilerinizle fotoğraf ve video paylaşmak için görsel bir platformdur. Instagram’ da ki paylaşımları görmek için kullanıcıları takip edebilirsiniz. Instagram maksimum 7500 kullanıcıyı takip etmenize izin verir. Bu sınıra ulaştığınız taktirde yeni kullanıcıları takip etmeniz için bazı kullanıcıları takipten çıkmanız gerekmektedir ve ya farklı nedenlerden dolayı hesabınız da ki tüm takip ettiğiniz kişileri aynı anda takip etmeyi bırakmak isteyebilirsiniz. Peki Instagram toplu takip bırakma nasıl yapılır? Gelin hep birlikte bu sorunun yanıtını öğrenelim…

Instagram Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır?

Instagram’daki herkesi aynı anda toplu takipten çıkarmanın bir yolu yoktur. Bazı sitelerde takipten çıkarma programları olduğunu görebilirsiniz bu tarz programlar hesap çalmak için kullanılan yöntemlerdir sakın denemeyiniz.

Instagram da takip ettiğiniz hesaplardan takipten çıkmanın tek yolu tek tek takip etmeyi bırakmaktır. Instagram da takipten çıkma için belirli bir kota uygulamaktadır bu kotayı aştığınız taktirde hesabınıza 3 gün kısıtlama getirilir. Instagram’ın saatte 200 takipten çıkma sınırlaması vardır. Yani Instagram’da herkesi takibi bırakmak istiyorsanız 200 kişiyi takip etmeyi bıraktıktan sonra bir saat sonra tekrar 200 takibi bırakabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉  Instagram Profilime Kim Baktı En İyi Ücretsiz 7 Uygulama

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu