Teknoloji

İnternet Hızını Artırmak İçin En İyi 10 İPhone Uygulaması

İnternet Hızını Artırmak İçin En İyi 10 İPhone Uygulaması. iPhone’da internet hızınızın yavaş olduğunu düşünüyorsanız, bu uygulamalar size son derece yardımcı olabilir. Bu uygulamalar, internet hızını en üst düzeye çıkarmak için DNS ayarlarında bazı değişiklikler yapar.

İnternet Hızını Artırmak İçin En İyi 10 İPhone Uygulaması

İPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda VPN’i Touch’da deneyin ve piyasadaki en hızlı ve en güvenli mobil VPN hizmeti olduğunu kendiniz keşfedin. Aslında, bu uygulama bir internet hızlandırma özelliği ile gelmiyor, ancak sizin için web sayfalarından reklamları engelleyecek ve sonunda internet hızınızı artıracaktır. Ayrıca Veri tasarrufu özellikleri de sağlar.

Fing – Ağ Tarayıcısı

Bu, ağ raporlarınızı almak için en iyi uygulamalardan biridir. Bununla, Wi-Fi ağınıza hangi cihazların bağlı olduğunu sadece birkaç saniye içinde öğrenebilirsiniz. Hızlı ve doğru, Fing, ağ analizi için profesyonel bir uygulamadır. Basit ve sezgisel bir arayüz, güvenlik seviyelerini değerlendirmenize, davetsiz misafirleri tespit etmenize ve ağ sorunlarını çözmenize yardımcı olur.


Anten Güçlendirici

İnternet hızı doğrudan sinyal kalitesine bağlı olduğundan ve bu uygulama aynı şekilde çalışır. İPhone’unuzdaki bu uygulamayı kullanarak baz istasyonunu bulabilir, sinyal gücünü test edebilir ve ardından aktif anten güçlendiriciyi kullanabilirsiniz. Şimdi daha güçlü bir sinyalin tadını çıkarın!


Sengled Boost 

Bu uygulama, yüksek verimli, kısılabilir LED ışığı ile birlikte istediğiniz yerde Wi-Fi sağlar. Bağladığınız her ampul Wi-Fi’nizin menzilini artırdığından, İnternet ölü bölgelerini tamamen sonlandırın. Wi-Fi kurulumu için bir iOS uygulaması ve alanlarınızı aydınlık tutmak için aydınlatma kontrolü ile birlikte evinizin neredeyse her yerinden şovlarınızın, filmlerin ve müziğin keyfini çıkarın.


Network Analyzer Lite

Bu uygulama, sağladığı araçlar sayesinde wifi ağ kurulumunuzdaki ve İnternet bağlantınızdaki çeşitli sorunları teşhis etmenize yardımcı olabilir. Ağınızdaki yavaşlamaya neden olan mevcut sorunları gidermenizi sağlayan ağınızdaki sorunları bulmanıza yardımcı olacaktır.


Kapsama

Kapsama? mobil bant genişliği bağımlılarının dolaşım sırasında hücre sinyalini bulmalarına yardımcı olmaya odaklanıyor. Akıllı telefonunuz istenen internet hızını elde etmeye yetecek kadar sinyal almıyorsa, sinyal kalitesini iyileştirmeniz gerektiğinde hangi yöne gideceğinizi bilmek için haritaları takip edebilirsiniz.


iNet

İNet ile ilgili harika olan şey, kullanıcıların WiFi ağına bağlı cihazları bulmalarına yardımcı olmasıdır. Uygulama, makalede zaten listelenen Fing uygulamasına oldukça benzer. Bu değil, ancak uygulama aynı zamanda kullanıcıların bağlantı noktalarının iletişim için açılıp açılmadığını bilmelerine yardımcı olur.


Wi-Fi SweetSpots

WiFi üzerinden çevrimiçi oyunlar oynarsanız, Wi-Fi SweetSpots sizin için harikalar yaratabilir. WiFi bağlantı hızınız çok dalgalanıyorsa, Wi-Fi SweetSpot’lar en yavaş Wifi noktalarını bulmanıza yardımcı olabilir. Bu uygulama WiFi bağlantınızın hızını artırmaz, ancak daha iyi internet hızı elde etmek için mükemmel WiFi noktalarını bilmenize yardımcı olur.


OpenSignal

Peki, iOS cihazınız için hepsi bir arada bir sinyal araç seti arıyorsanız, OpenSignal sizin için en iyi seçim olabilir. Uygulama, internet hızınızı artırmanıza yardımcı olabilecek bazı harika WiFi ağ yönetim araçlarını içerir. Örneğin, en iyi WiFi noktalarını bulmak için sinyal haritalarını görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında, uygulama aynı zamanda dünyanın her yerinden yakındaki ücretsiz WiFi bağlantı noktalarını bulmanıza yardımcı olabilir.


Ağ Araç Kutusu

Yerel veya genel ağı analiz etmek için başka bir en iyi iPhone uygulamasıdır. Uygulama çoğunlukla güvenlik sorunlarını veya yanlış yapılandırmayı bulmak için kullanılır. Temelde, Ağ IP Taraması, Bağlantı Noktası Tarama vb. İçin bir araç sağlayan gelişmiş bir ağ analiz aracıdır. Bu nedenle, uygulamayı nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, WiFi ağınızı hızlandırabilirsiniz.

Yani, internet hızını artırmak için en iyi iPhone uygulamaları bunlar. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Arkadaşlarınızla da paylaşın.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 En İyi Ücretsiz Müzik Uygulamaları 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu