Kamu Personel Alımları

İŞKUR Üzerinden 1183 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Bir çok farklı firma; bünyesinde güvenlik görevlisi olarak çalıştırılmak üzere silahlı silahsız güvenlik görevlisi iş ilanlarını, İŞKUR üzerinden duyurmaya devam ediyor. Güncel olan son iş ilanına göre Aralık 2021 sonuna kadar başvuruları devam eden ilanda, 1183 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacağı duyuruldu. Tüm detaylar makalemizde…

İŞKUR Silahlı, Silahsız 1183 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Milyonlarca iş arayan kişiler farklı sektör ve mesleklerde çalışabilmek için İŞKUR tarafından yayınlanan ilanları merakla takip etmekte. Güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen vatandaşlar, istenen şartları sağladıkları takdirde İŞKUR  e-şube üzerinden , birçok şehrimizde yayınlanan silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alım ilanlarına başvuru yapabilirler. Alımlar başta büyük kentler olmak üzere bir çok şehir yapılmaktadır.  Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Rize, Samsun, Antalya, Kocaeli, Yalova, Balıkesir ve daha bir çok şehirde onlarca Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı yapacaktır.


Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

İş ilanlarına başvuracak iş arayanlar, İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “GÜVENLİK GÖREVLİSİ” ,  yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Listelenen ilanlarda size uygun olan ilana başvurabilirsiniz. Adaylar Silahlı Silahsız 1183 Güvenlik Görevlisi Alımı ilanlarına Aralık ayı sonuna kadar başvuru yapabilecekler.


Başvuru Şartları Neler?

  • Kılık kıyafetine özen gösteren
  • İletişim becerileri güçlü
  • Yaş aralığı 20- 45 aralığında olan
  • En az İlkokul mezunu
  • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen
  • Geçerli güvenlik belgesi olan adaylar başvurularını yapabilirler.

NOT: Bazı firmalar kendilerine özel şartları adaylardan istemektedir. (Ehliyet, sertifika vb.)


Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Maaşları Ne Kadar Olacak ? 

Güvenlik görevlisi olarak işe alınan kişilere ödenecek minimum ücret asgari ücrettir, ancak bir çok firma maaş ödemesinin yanında, yemek, yol vb kalemlerde ödemeler yapmaktadır.

Başvuru adresi ;

Aşağıdaki linki kopyalayıp, tarayıcıya yapıştırarak İŞKUR Silahlı Silahsız 1183 Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı kapsamında yayımlanan İŞKUR iş ilanlarına ulaşabilir ve istediğiniz ilana başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için İŞKUR e- şube üzerinden kimlik numara ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu