Kamu Personel Alımları

İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 1920 Personel Alınacak

Tüm Türkiye genelinde bir çok şirket ve kuruluş farklı pozisyonlarda işçi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden yayınlamaya devam ediyor. En Az İlkokul Mezunu 1920 Paketleme İşçisi Alınacağı duyuruldu. Peki Başvurular Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir? tüm ayrıntıları makalemizde bulabilirsiniz…

İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 1920 Personel Alınacak

İŞKUR e-şube üzerinden, iş arayan tüm herkes yaşadıkları yada istedikleri şehirde farklı pozisyonlarda olan bir çok iş ilanına başvurabilmektedirler. En son yayınlanan güncel İŞKUR ilanına göre en az ilkokul mezunu olmak kaydıyla 1920 kişilik Paketleme İşçisi olarak personel alımı yapılacak. Bu alımların hangi şehir ve hangi kuruluşlarda olduğunu da e-şube üzerinden yayınlanan ilanda bulabilirsiniz.

İŞKUR e-şubeye online olarak giriş yapan adaylar ilanda Paketleme İşçisi olarak yayımlanan iş ilanlarından istedikleri şehir ve kuruluşta ki ilana başvurularını yapabilecekler. Büyük sanayi şehirleri olan  İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Eskişehir, Kocaeli ve Manisa başta olmak üzere bir çok şehrimizde toplamda 1920 alım ilanı yayımlandı.


Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan ilanlara adaylar Kasım Ayı İçerisinde başvuru yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden online giriş yaptıktan sonra, üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Paketleme İşçisi” eğitim durumuna “İlkokul” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.


Başvuru Şartları Nelerdir?

Paketleme işçisi alımlarında kurum ve ilana göre farklı başvuru şartları istenmektedir. Bunların arasında genel başvuru şartları:

  • Türk vatandaşı olmak,
  • En az 18 yaşını bitirmiş olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Çalışmaya ve görevini devam ettirmeye engel herhangi bir nedeni olmamak,
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • İş ahlakı olan , sorumluluk alabilen gelişime ve öğrenmeye açık
  • Gelişime açık ve görev bilinci yüksek olan  gibi birtakım şartlar aranmaktadır.

➡ Diğer Personel Alım İlanları İçin TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu