Kamu Personel Alımları

İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 30.000 Beden İşçisi Alacak!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yeni güncel iş ilanlarına bir yenisi daha eklendi. İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 30.000 Beden İşçisi Alacak!  Yeni yayınlanan ilana göre  İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 18-45 Yaş Arası 30.000 Beden İşçisi Alım İlanı Yayınladığını duyurdu. Yapılacak alımlarda adaylara çalışacakları birimlere göre Yüksek Maaş verileceği ifade edildi. Tüm detayları içeriğimizde bulabilirsiniz…

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu18-45 Yaş Arası 30.000 Beden İşçisi Alım İlanı Yayınladı!

İş arayan vatandaşlar her gün İŞKUR iş ilanları sayfasını yakından takip ediyor. Yayımlanan son ilanlara göre başta beden işçisi olmak üzere çeşitli sektörler için yeni iş ilanları yayınlandı. Şu an için 28 bin 511 beden işçisi alınacak. Türkiye genelinde yapılacak olan beden işçisi alımında adayların birtakım şartları taşıması gerekiyor.


İŞKUR Başvuru Şartları

İŞKUR güncel beden işçisi alımlarına başvuruda bulunmak isteyenlerin taşıması gereken başvuru şartları şu şekilde açıklandı:

  • Kuruma kayıtlı işsiz olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Emekli ve malul aylığı almıyor olmak,
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir rahatsızlığının olmaması
  • Sigortalı olmamak,
  • Vardiyalı çalışmaya uygun olmak (İşin kategorisine göre değişkenlik gösterebilir)

Başvurular Nasıl Olacak?

Başvurular İŞKUR resmi web sayfası üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak olup, adayların Aktif İşsiz olarak sayfada üye olması gerekmektedir.

İŞKUR Beden İşçisi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

İŞKUR üzerinden Beden İşçisi alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikle İŞKUR giriş yapmaları ve açık  iş ilanları sekmesine tıklayıp çıkan ekrana ‘Meslek’ bölümüne ‘Beden İşçisi’ yazarak  ‘Ara’ butonuna tıklatarak güncel ilanlara ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.


Diğer Personel Alımları İçin TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu