Bilgi Arşivi

İşler Kitapevi Çalışma Saatleri 2023 – İşler Kitapevi Pazar Günü Açık mı?

İşler Kitapevleri 1989 yılından bu yana İlkokul, Ortaokul, lise kitaplarının yanı sıra KPSS, YKS, TYT, AYT, ALES, DGS, YDS, LGS, AÖF gibi sınavlarla ilgili kitap satışı gerçekleştiren Ülkemizin 81 ilinde bulunan mağazalar zinciridir. Eğitim alanın kitap alacak olanların ilk tercihlerinden biri olan İşler Kitapevleri çalışma saatleri merak edilmektedir. Peki 2023 İşler Kitapevi Pazar Günü Açık mı? İşler Kitapevi Kaçta Kapanıyor. İşler Kitapevi Hangi Günler Açık? İşler Kitapevi Saat Kaça Kadar Açık? İşte İşler Kitapevi Çalışma Saatleri 2023.

İşler Kitapevi Çalışma Saatleri 2023

Ülkemizde en çok tercih edilen kitapevlerinden olan İşler Kitapevleri 81 ilimizde şubeleri bulunmaktadır. İşler Kitapevleri şubeleri ülke genelinde sabah 08:30 açılıyor ve akşam 20:30’da kapanıyor. İşler Kitapevi şubeleri ülke genelinde haftanın 7 günü açıktır.


İşler Kitapevi Pazar Günü Açık mı?

İşler Kitapevleri ülke genelinde haftanın 7 günü açıktır. İşler Kitapevleri haftanın 7 günü 08:30 açılıyor ve 20:30’da kapanıyor. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri’de açılış ve kapanış saatleri aynıdır.

İşler Kitabevleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Yaşadığınız şehirde bulunan İşler Kitapevleri şubesini öğrenmek için bu linke tıklayabilir. Sayfaya gittikten sonra yaşadığınız şehri işaretledikten sonra İşler Kitapevi adresini ve iletişim numarasını öğrenebilirsiniz. .


İşler Kitabevi Akşam Saat Kaçta Kapanıyor?

81 ilimizde bulunan İşler Kitabevi şubeleri haftanın 7 günü akşam saat 20:30’da kapanıyor.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu