Teknoloji

İstediğiniz Kişiyi Bulmak için En İyi 6 Kişi Arama Motoru

İstediğiniz Kişiyi Bulmak için En İyi 6 Kişi Arama Motoru. Teknoloji tarafından geliştirilmiş bir dünyada yaşıyoruz ve teknolojideki gelişmeler bize kişisel, profesyonel ve kamusal yaşamımızda ilerleme kaydetmemiz için birçok seçenek sunuyor. Bazen uzun süredir görüşmediğiniz iletişiminizin koptuğu bir kişiyi merak edip bulmak ister. Uzun süredir kayıp bir arkadaşınızı bulmak, istediğiniz kişinin kişisel bilgilerini toplamak ve önemli bir kişi hakkında arka plan araştırması yapmak istiyorsanız, bu 6 arama motoruna bir göz atmalısınız.

1. Yahoo Kişi Arama

Yahoo Kişi Aramak istediğiniz birini bulmanızı sağlayan iyi bir kaynaktır. Yahoo insanları bulmak için arama motorlarını kullanır ve ayrıca aradığınız kişinin ayrıntılarını almanıza olanak tanır. Dünyanın dört bir yanından pek çok insan yahoo’yu bir kişiden istedikleri kadar ayrıntı toplamak için kullanıyor.


2 . Pipl

Pipl, istediğiniz kişinin adı, kullanıcı adı, e-posta adresi veya telefon numarasını yazarak sosyal ağ profillerini bulmanıza yardımcı olur.


3. ZabaSearch

ZabaSearch bir kişinin konumunu ve iletişim bilgilerini bulmak için kullanılır.


4. Family Tree Now

Family Tree Now, dünyanın her yerinden insanlar arasında en popüler arama motorudur ve birçok bilginize erişebilir. Adresler, aile üyeleri ve tanınmış ortaklar bu kişi arama motoru platformuyla kolayca bulunabilir. Family Tree Now aracını kullanarak, herkesin bilgilerine erişebilirsiniz ve aynı zamanda ücretsizdir. Birinin adını yazdığınızda, tüm kişisel bilgileri size sunulacaktır.


5.  Lullar.com

Lullar.com belirli bir ad veya e-posta adresiyle ilgili tüm sayfaları size sunar. Arama motoru, tüm sosyal ağ sitelerinde bilgi arar. Facebook, ınstagram, MySpace, hi5, hotmail gibi alanları, adlarını, soyadlarını veya kullanıcı adlarını arayarak bulmanızı sağlayan kullanışlı bir arama motorudur.


6. Spokeo

Spokeo bir kişi arama motorudur ve kişilerin adlarını, e-posta adreslerini, telefon numaralarını veya adreslerini girerek ayrıntılarını aramanıza olanak tanır. Bu arama motoru, aradığınız kişi hakkında fotoğraflar, iletişim bilgileri, konum geçmişi, aile geçmişi ve daha fazlasını içeren bir genel kayıtlar ve sosyal ağ bilgileri ile dönüş yapar.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 İnsanları Kolayca Bulmak İçin En İyi 10 Kişi Arama Motoru

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu