Bilgi Arşivi

Kamil Koç Antalya Ücretsiz Şehir İçi Servis Saatleri ve Güzergahları

Kamil Koç Antalya Ücretsiz Şehir İçi Servis Saatleri ve Güzergahları. Kamil Koç firmasında seyahat etmek için bilet alan yolculara firma tarafından otogara ve semtlere gitmek için ücretsiz servis imkanı sunulmaktadır. Antalya şehir içi ücretsiz Kamil Koç servislerini kullanmak isteyen yolcular bitinizi aldıktan sonra seferinden 3 saat öncesine kadar servis talebinde bulunmanız gerekmektedir. Kamil Koç ücretsiz şehir içi servisleri İstanbul’da 7/24 hizmet vermektedir.

Kamil Koç Antalya Ücretsiz Şehir İçi Servis Saatleri ve Güzergahları

Kamil Koç firmasından seyahat edecek yolcular otogara gitmek veya otogardan semtlere gitmek için firma tarafından yolcularına ücretsiz olarak olarak sunulan servisleri kullanabilme imkanına sahip oluyorlar. Kamil Koç İstanbul ücretsiz şehir içi servislerini kullanabilmek için biletinizi almış olmanız gerekmektedir. Biletini alan ve ücretsiz servisleri kullanmak isteyen yolcular seferden 3 saat öncesine kadar aşağıdaki numaralarla iletişime geçerek Kamil Koç Antalya ücretsiz servis saatleri ve güzergahlarını öğrenebilirler.

Kamil Koç Çağrı Merkezi444 0 562 numarayı bilet aldıktan sonra arayarak Antalya ücretsiz servis saatleri ve güzergahları öğrenebilirsiniz.

Kamil Koç Whatsapp iletişim hattı 0530 917 19 26 numara üzerinden iletişim sağlayarak Antalya şehir içi ücretsiz servis saatleri ve güzergahları öğrenebilirsiniz.

Kamil Koç şehir içi ücretsiz servis saatleri güzergahlarını öğrenmenin diğer bir yolu ise www.kamilkoc.com.tr adresi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. .


Antalya Kamil Koç Otogar İletişim

Antalya Şehirlerarası Otobüs terminali Yeni Doğan, Dumlupınar Blv., 07090 Kepez/Antalya adresinde bulunmaktadır.

Kamil Koç Antalya Otogar şubesine telefonla ulaşmak için 0242) 331 12 50 numaralı hattı arayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Kamil Koç Bilet İptali | Para İadesi Nasıl Alınır?

👉 Obilet Bilet İptali Nasıl Yapılır? 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu