Gündem

Kariyer Yapmadan Zengin Olan Ünlüler

Yeni başladığımız bu seri sizler için ilk dizisi ile karşınızdadır. Sizler için hazırladığımız bu serimizde ilk olarak Şeyma Subaşı’nı konuk alıyoruz.  Hepimizin ailemizin ve büyüklerimizin dediği gibi okumadan zengin olmak mümkün işte sizlerle paylaşacağımız somut örnekler.

Şeyma Subaşı Kimdir?

‘Var Mısın Yok Musun’ yarışması ile ünlenen Şeyma Subaşı Türkiye hayatına ve magazinin de oldukça ünlü bir isimdir. 2 Temmuz 1990 yılında Dünyaya gözlerini Samsun’da açan Şeyma Subaşı okul hayatının ardından 16 yaşında ‘Miss Turkey’ yarışmasına katılarak Sanat ve şöhret basamaklarına ilk adımını attı.

Miss Turkey yarışmasında adından çokça bahsettiren Şeyma Subaşı üniversite eğitimine İstanbul Aydın Üniversitesinde Moda Tasarım Programında devam etmeye başladı. Üniversite eğitiminden sonra moda adında fazla çalışmalar yapmayan Şeyma Subaşı ‘Var Mısın Yok Musun’ yarışmasından sonra o dönemin popüler ismi olan Acun Ilıcalı ile yakınlaşarak şöhret basamağında bir adım daha attı.

Acun ılıcalı ile aşk yaşamaya başlayan Subaşı, Türkiye magazininde gündem olarak adından sıkça bahsedilmeye başladı. Acun Ilıcalı ile aşkını evlendirerek taçlandıran Subaşı, dünyayı gezmeye ve modacıların elbiseleri ile dolabını doldurmaya başladı. Ilıcalı ve Subaşı çifti evliliklerinden Melisa adında bir kız çocuğu meydana getirirdiler. Kızı Melisa ile Avrupa Asya bütün kıtaları gezmeye başladı, gezdiği yerleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak sosyal medya fenomeni haline geldi. Türk kadınları ve kızlarının yol göstereni olan Subaşı kendi kafesini açarak adından daha da söz ettirmeye devam ediyordu.

Acun Ilıcalı ile ilişkisini bitiren Subaşı aldığı nafaka ve varlıklar ile gündemden düşmemeye devam ediyordu. Tam her şey bitti artık derken kendi kitabını yazan Subaşı Türkiye gündemine artık tamamen yerleşmişti. Aşk hayatının bittiğini düşünürken İspanyol bir Dj ile aşk yaşamaya başlaması artık onun gerçekten zengin ve akıllı bir kadın olduğunu Türkiyedeki herkese göstermişti.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu