Yaşam

Kendinizi Bulmanız İçin 9 İpucu

Kendinizi Bulmanız İçin 9 İpucu. Kendinizi bulmak söz konusu olduğunda, hiçbir şey olmasını istediğimiz kadar kolay değildir. Hayat zordur ve bizi asla olmayacağımızı ya da olabileceğimizi düşünmediğimiz versiyonlara dönüştürür.

Kendinizi Bulmanız İçin 9 İpucu

Aşağıda, gerçekte kim olduğunuzu anlamaya yönelik olarak alabileceğiniz en iyi ipuçlarından bazılarını inceleyeceğim. Kendinizin en gerçek versiyonu ile anlaşmak ve gerçekten iç ışığınızla çalışmak kolay olmasa da, bu dünyada ilerlemek gerekir. Olumlu düşünmek, düşünebileceğiniz kadar kolay değildir ve nerede olmanız gerektiğinin farkında olmanız, asla olması gerektiği kadar net değildir.

1. Doğada zaman geçirin

Doğa, etrafınızdaki dünyayı gerçekten keşfetmenin en iyi yollarından biridir. Toprak ana ile yalnız zaman geçirmek, sizi gerçek formunuza daha da yaklaştırır. Ruhunuza ne kadar yanlış olduğunuzu ve bunu değiştirmek için nasıl çalışacağınızı anlayacaksınız.


2. Kendinizi etrafınızdaki enerjilerden kapatmayın

Etrafınızdaki enerjiler size her zaman bir şeyler söylemek için çalışıyor. Bu mesaj olumlu olabilir veya ezici bir şekilde olumsuz olabilir, bunu anlamak size kalmış. Bu enerjiler ile ne kadar çok uyum içinde olursanız, kendinizi o kadar iyi tanıyacaksınız.


3. Gerçekten sevdiklerinize odaklanın

En çok sevdiğiniz insanlar kendinizin bir yansımasıdır. Onlarla hiç anlayamayacağınız şekillerde birisiniz. Onlara daha fazla odaklanmak ve onlarla olan bağlantınız büyük ölçüde size fayda sağlayacaktır.


4. Tutkularınızı bulun

Tutkularınız kim olduğunuzun büyük bir parçası. Sizin için en önemli olanı bulmak ve yapmaktan hoşlandığınız şeylerin tadını çıkarmak, bu dünyada yaşamanın çok önemli bir parçasıdır. Kendinize karşı dürüst olmak, konfor alanınızdan kurtulmak için gerçekten istekli olmanızdan oluşur.


5. Aklınızdaki şeyleri karmaşık hale getirmeyi bırakın

Zihniniz birçok yönden ciddi bir engeldir. Kendinizi her zaman başarısızlığa hazırlar ve kendinizi geri tutarsanız, hepsi kafanızdadır. Bu olumsuz zihniyetten vazgeçmek sizi bu dünyada yeni bir yere götürecektir.


6. Mevcut anınızı tanımlayın

Şu anda bulunduğunuz anı gerçekten tanımlamak için zaman ayırın. Burada olun ve her şey yolunda giderken. Hayatın sandığından çok daha kısa.


7. Meditasyon yapın, meditasyon yapın, meditasyon yapın

Meditasyon ruh aramanın harika bir yoludur. Ne kadar meditasyon yaparsak, kendimizi o kadar çok buluruz. Sadece kendinizle yalnız kalarak çok şey ortaya çıkarabilirsiniz.


8. Önünüzdeki bağlantıları tanıyın

Bu dünyada önünüzde birçok bağlantı var. Bunlar enerjik, fiziksel veya hatta duygusal olabilir. Sadece seni geçmelerine izin verme.


9. Başkaları için değil, kendiniz için yaşayın.

Bu senin hayatın ve onu yaşayan kişi olmalısın. Eğer hayatınızı kendiniz dışında bir başkası için yaşıyorsanız, yaşamak istediğiniz hayatı yaşamazsınız. Mümkün olduğu kadar kendinize karşı dürüst olun.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu