Kimdir

Kızılcık Şerbeti Doğa Kimdir, Kaç Yaşında? Sıla Türkoğlu Hayatı ve Biyografisi

Kızılcık Şerbeti Doğa Kimdir, Kaç Yaşında? Soruları, Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu merak edilen isimlerden oluyor. 2018 yılında rol aldığı ‘Ağlama Annem’ dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan Sıla Türkoğlu Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri paylaştık.

Kızılcık Şerbeti Doğa Kimdir, Kaç Yaşında?

‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinde Doğa karakterini canlandıran oyuncu Sıla Türkoğlu‘dur. Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999 yılında İzmir Bornova’da doğuludur ve 2024 yılı itibariyle 25 yaşındadır. Sıla Türkoğlu 1.68 m boyunda ve 55 kg ağırlığındadır ve koç burcudur. Oyunculuk hayatını ‘Ağlama Annem’ dizi ile başlayan Türkoğlu 2019’da, Yemin . dizisinde Suna karakterini, 2020’de Kanal 7’de yayınlanmaya başlayan Emanet dizisinde Seher karakterini canlandırdı. .

Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa karakteri, eşinden boşanmış fakat güçlü, dimdik ayakta duran bir kadın olan Kıvılcımın kızıdır. Doğa diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın hayattaki tek gayesi evlatlarının ileride başarılı ve mutlu hayatlara sahip olmalarıdır. Fakat Kıvılcım’ın büyük kızı Doğa, üniversitedeyken erkek arkadaşı ile evlenmiştir. Kızının kocasının ailesi ile tanıştığında büyük şok yaşayan Kıvılcım, evladının bu kadar muhafazakar bir aile içerisinde mutlu olamayacağını düşünür.  .


Sıla Türkoğlu Hayatı ve Biyografisi

Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999 yılında İzmir Bornova’da doğuludur ve 2023 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Sıla Türkoğlu 1.68 m boyunda ve 55 kg ağırlığındadır ve koç burcudur. Oyunculuk hayatını ‘Ağlama Annem’ dizi ile başlayan Türkoğlu 2019’da, Yemin dizisinde Suna karakterini, 2020’de Kanal 7’de yayınlanmaya başlayan Emanet dizisinde Seher karakterini canlandırmıştır. .

Sıla Türkoğlu: Instagram


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu