Yaşam

Kükürt Kremi Ne İşe Yarar? Kükürt Kremi Kullanıcı Yorumları

Kükürt Kremi Ne İşe Yarar? Kükürt Kremi Kullanıcı Yorumları. Kükürt, birçok cilt bozukluğunu tedavi etmek için kullanılır. Kükürt kremi, cildi kendi onarıcı mekanizması çalışırken onu destekler ve tahriş olan bölgeleri yatıştırmaya yardımcı olur. Kükürt yağlı cildi kurutup cilt üzerinde bulunan ölü deri hücrelerini uzaklaştırdığı için, yara izlerinin görünümünü de azaltabilir. Cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Kükürt Kremi Ne İşe Yarar?

Kükürt, birçok cilt bozukluğunu tedavi etmek için kullanılır. Kükürt Kremi akne tedavisinde, uyuz tedavisinde kullanılır. Kükürt cildinizdeki aknelerin kurumasına ve hücrelerin yenilenmesini hızlandırır. Kükürt kremi, doğal yoldan cilde geçerek pek çok cilt sorunuyla baş etmektedir. Ciltteki sebum seviyesini dengeleyerek sivilce tedavisine destek olmaktadır.


Kükürt Kremi Nasıl Kullanılır?

Kükürt-sülfür hassas ciltler için yeterince yumuşak olabilir, ancak yine de yan etki riski vardır. Aşırı kuruluk ve tahriş mümkündür. Akne için kükürt ilk kez kullanıldığında, günde bir kez uygulayın . Cildiniz ürüne alıştıktan sonra uygulamayı kademeli olarak günde iki veya üç defaya çıkarabilirsiniz.


Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

Kükürt Kremi Faydaları Nelerdir?

Kükürt kremi birçok cilt bozukluğunun tedavisinde kullanılmaktadır. Kükürt kreminin başlıca faydaları;

Kükürt kreminin faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Sivilcelerin iyileşmesine ve izlerinin kaybolmasına yardım eder.
  • Koyu lekelerin görünümünü azaltır.
  • Geniş gözenekli deriyi sıkılaştırır.
  • Cilt renginin açılmasını sağlar.
  • Siyah noktaların temizlenmesini sağlar.
  • Cilt üzerinde bulunan yağ bezelerini yok eder.
  • Güneş ışığının zararlı etkisini azaltır.
  • Cildi ölü deriden temizler.
  • Her cilt tipine uygun olduğu için güvenle kullanılabilir.

Kükürt Kremi Kullanıcı Yorumları

Farklı markalardaki kükürt kremlerini kullananların yorumlarını aşağıda derledik. Yorumları okuyup sizde kullanıp kullanmayacağınıza karar verebilirsiniz.


Kullanıcı:

Arkadaşlar sivilce üzerinde aşiri etkili gerçekten düşünmeden alın yüzünüzdeki lekelere bile iyi geliyor sorunsuz alın.


Kullanıcı:

bu zamana kadar çok krem denedim ama kükürt en iyi işe yarayanı oldu. benim gibi karma yağlı bir cildiniz varsa 1 haftada gözle görünür sonuçlar alabilirsiniz. benim sivilce lekelerim ve sivilcelerim çok inatçıdır öyle hemen geçmez ama kükürt kremini günde 2 defa olmak üzere kullandığımda sonuçları aldım. her gün 2 defa uygularsanız düzenli olarak işe yarayacağından emin olabilirsiniz.


Kullanıcı:

efsane bir ürün sivilceleri kurutuyor yüzümdeki akne izlerini kırmızı kırmızı olan noktaları bir haftada geçirdi yüzüm yağlı olduğu icin günde 2-3 defa sürüyorum birçok ilaç krem denedim en etkilisi bu kokusu beni rahatsız etmedi gerçekten çok etkili bir ürün tüm yüzüme uyguluyorum uzun süre kullanacağım.


Kullanıcı:

Sivilcelerimi kurutuyor ve izler gerçekten yavaş yavaş gidiyor bir hafta bile olmamasına rağmen baya fark var. Ürün çok iyi kutulanmış kargo çok hızlıydı. Sadece ilk sürdüğümde kokusu aşırı rahatsız etti ama sonradan bir sorun olmadı çok memnunum.


Kullanıcı:

Salkomun kremini kullanıyordum, arkadaşımda görüp denedim beğendiğim için sipariş verdim. Diğerlerine göre daha kremsi bir yapısı var. Yüzüm yağlı olduğu için ben tüm yüzüme yağ dengelemesi yapsın diye kullanıyorum.


Kullanıcı:

sivilce için almıştım 2 gündür kullanıyorum. sivilce için ne olur bilemem ama benim gibi cildi çöl gibi çatlayan birini bile neme doyurdu yüzüm pamuk gibi sivilceler için de yazarım birkaç ay sonra.


Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

İlginizi Çekebilir 👇

👉 En İyi Nemlendirici Yüz Kremi Markaları

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu