Gündem

Love Island Nereden İzlenir? 9. Sezon Love Island Nasıl İzlenir?

İngiltere’de başlayan ve birçok ülkede yayınlanan ‘Love Island‘ yarışmacıların romantik ilişkiler kurmaya çalıştığı bir televizyon programıdır. Peki Love Island Nereden İzlenir? 2023 Love Island Nasıl İzlenir? Sorularının yanıtlarını bu makalemizde paylaştık.

Love Island Konusu Nedir?

Love Island” yarışması, genellikle çekici, genç ve single olan yarışmacıların bir adada bir araya gelerek romantik ilişkiler kurmaya çalıştığı bir reality şovdur. Yarışmanın amacı, sonunda kazanan çiftin para ödülü kazanmasıdır. Yarışmacılar, her bölüm sonunda birbirleri arasında oylama yaparak birini ada’dan çıkarırlar. Program boyunca yarışmacılar birbirleriyle flört eder, randevulara çıkar ve romantik maceralar yaşarlar. Programın izleyicileri, yarışmacılar arasında popülerlik oylaması yaparak hangi yarışmacının adada kalacağına karar verebilirler. .

“Love Island” yarışmasının ödülü, yarışmanın sonunda kazanan çiftin nakit para ödülü kazanmasıdır. Ödül miktarı, her sezon ve her ülke için farklılık gösterebilir. Örneğin, İngiltere’deki “Love Island” yarışmasında, kazanan çift £50,000 (GBP) nakit para ödülü kazanır.


Love Island Nereden İzlenir?

Love Island İngiltere’nin son sezonunu Türkiye‘den ITVHulu ve 9Now üzerinden izleyebilirsiniz. Özelikle Hulu üzerinden tüm sezonları izleyebilirsiniz.  Love Island, Netflix‘te yoktur. Amazon Prime’de ise sadece 6, 7 ve 8’inci sezonları bulunmaktadır.


9. Sezon Love Island Nasıl İzlenir?

Türkiye’den 9. sezon Love Island yarışmasını ve tüm bölümlerini Hulu ve ITV üzerinden izleyebilirsiniz.

Love İzland İzlemek İçin Tıklayınız


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu