Kimdir

Melek Azad Kimdir, Kaç Yaşında? Melek Azad Hayatı ve Biyografisi

Melek Azad Kimdir, Kaç Yaşında? Melek Azad Hayatı ve Biyografisi. TikTok Fenomeni olan ve son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer alan Melek Azad son Hali araştırılmakta. Genç yaşına rağmen bir çok takipçisi olan ve fenomen olan Melek Azad  boyu ve kilosu kaç? Gelin birlikte Melek Azad hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Melek Azad Kimdir?

Gün geçmiyor ki yeni bir fenomen daha gündeme gelmesin. Son günlerde gündeme gelen fenomenlerden biri de Melek Azad. Peki ama Melek Azad Kimdir? Özellikle Sosyal medya platformu olan TikTok da yayınladığı videolar ve sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Melek Azad çok fazla satıda takipçisi de bulunmakta..

2000 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen Melek Azad, 2024 yılı itibari ile 24 yaşındadır ve aslen Şanlıurfalıdır. Eğitim hayatından kısaca bahsedecek olursak; Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine Harran Üniversitesinde devam etti..


Melek Azad Hayatı ve Biyografisi

TikTok Fenomenlerinden olan Melek Azad, Şanlıurfa’da lise eğitimini aldıktan sonra üniversite eğitimini ise Harran Üniversitesinde devam etmiştir. Hayatını Şanlıurfa’ da sürdüren Melek Azad, ilk video içeriğini 27 Eylül 2020 tarihinde paylaşmıştır. Günden güne artan takipçi sayısı bir yana sempatik tavırları ile de videoları çok sayıda kişi tarafından izlenmektedir..

Melek Azad İnselo ile beraber Hade İşine şarkısı ile ünlendi ve kısa sürede tanınmaya başladı. Ayrıca TikTok videoları ve Instagram gönderileri ile üne kavuştu. 2022 yılında ise Hade İşine adlı şarkısı ve video klipi ile geniş kitlelere adını duyurdu. Koç burcu olan Melek Azad, 162 cm boyunda ve 58 kgdur olan Azad, aslen Kürt asıllıdır..

Özellikle son günlerde aldığı kilolar sonrasında paylaşım yapan Melek Azad Son Halini gören takipçileri paylaşımlarına binlerce yorum yapmıştır..

TikTok’ da Melek Azad

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu