Kimdir

Melih Aydın Kimdir, Nerelidir? Melih Aydın Kaç Yaşında?

Melih Aydın Kimdir, Nerelidir? Melih Aydın Kaç Yaşında? İyi Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olmasından sonra Melih Aydın en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. İşte Melih Aydın Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Melih Aydın Kimdir, Nerelidir?

Melih Aydın 1987’de Eskişehir doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 37 yaşındadır. Melih Aydın, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu, Süleyman Çakır Lisesi ve Anadolu Üniversitesi, İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü  mezun olmuştur. 16 yaşından beri ticaret hayatının içinde bulunmaktadır. Melih Aydın evli ve Aslan Aydın adında bir oğlu vardır. .

Melih Aydın, Eskişehir Sanayi Bölgesinde üretim yapmaktadır. 60 yıldır Lunapark sektöründe faaliyet gösteren Ailenin üyesi olan Melih Aydın 2010 yılında Funnivarium markasını kurmuştur. Ülkemizin birçok şehrinde bulunan alışveriş merkezlerinde ve lunaparklarda Funnivarium markası kullanılmaktadır. Funnivarium markası sektörünün öncü markası olarak bilinmektedir. .

Hayırsever olarak tanınan Melih Aydın LÖSEV, Türk Zeka Vakfı gibi birçok kurumla sosyal sorumluluk projesi yürütmüştür.

Melih Aydın, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Y. Üyesidir. .


Melih Aydın Kaç Yaşında?

İş insanı Melih Aydın 1987 Eskişehir doğumdur ve 2024 yılı itibariyle 37 yaşındadır. Melih Aydın, İYİ Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı adayıdır. .


Melih Aydın: Instagram

Melih Aydın: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu