Kimdir

Melissa Bağcı Kimdir, Kaç Yaşında? Melissa Bağcı Hayatı ve Biyografisi

Melissa Bağcı Kimdir, Kaç Yaşında?. Beyaz TV‘de ekranlarında her pazar 12:00 da yayınlanan “Akılda Kalsın” programının sunuculuğunu yapan Melissa Bağcı her hafta siyasi isimleri programında ağırlamaktadır. Yaklaşık 1 yıldır Türkiye ve Dünya siyasi gündemin tartışıldığı programı sunan Bağcı Ankara Başkent Üniversitesi,  Radyo Televizyon ve sinema bölümü mezunudur. Peki izleticiler tarafından merak edilen Melissa Bağcı Hayatı ve Biyografisi. Sorularının yanıtlarını makalemizde derledik.

Melissa Bağcı Kimdir, Kaç Yaşında?

Beyaz TV ekranlarının sevilen haber spikeri Melissa Bağcı her pazar “Akılda Kalsın” programını sunmaktadır. Programda dünyadan sıcak gelişmeler, son dakika bilgileri, canlı yayınlar ile gündemi aktarıyor. Melissa Bağcı 1996 Ankara doğumludur. 2024 yılı itibariyle 29 yaşında olan Bağcı Ankara Başkent Üniversitesi, Radyo Televizyon ve sinema bölümünü mezunudur.


Melissa Bağcı Hayatı ve Biyografisi

Beyaz TV Spikeri Melissa Bağcı 1996 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.  2014 yılında Ankara Başkent Üniversitesi, Radyo Televizyon Ve sinema bölümünü tamamladıktan sonra  üniversite yıllarında çeşitli basın, yayın kuruluşlarında çalışmaya başlamıştır. Mezun olduktan sonra bir yıl İngiltere’de Reklamcılık ve Halkla ilişkiler eğitimi almıştır. Eğitimi sırasında Bournemouth 2CR FM ve BBC Türkçe servisinde staj yapmıştır.


Melissa Bağcı: Twitter

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu