Kimdir

Mero (Enes Meral) Kimdir, Nerelidir? Enes Meral Hayatı ve Biyografisi

Mero (Enes Meral) Kimdir, Nerelidir? Şarkıcı Mero’nun Annesi ve Babası Nereli? Mero Hangi takımı tutuyor? Soruları hayranları tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Sosyal medya platformlarında Sero El Mero ile yaptığı Rap düetleriyle Alman medyası tarafından dikkatleri üzerine çekmiştir. İlk şarkısını 2018 yılında ‘Baller Los‘ yayınlanmıştır. .

Mero (Enes Meral) Kimdir, Nerelidir?

Mero gerçek adın ile Enes Meral 20 Temmuz 2000 Almanya‘nın Rüsselsheim Am Main doğumludur. 2024 yılı itibariyle 24 yaşında olan Mero, 1.90 cm boyunda ve Aslan burcudur. İstanbul’da yaşamını sürdüren Enes Meral aslen Gümüşhane Kelkit’lidir. .

23 Kasım 2018’de ‘Baller Los‘ isimli ilk profesyonel şarkısını yayınlamıştır.

‘Baller Los‘. şarkısı ile Almanya ve tüm dünyada tanınan bir Rapçi haline geldi. .


Enes Meral Hayatı ve Biyografisi

Mero, 2019 yılında çıkardığı 12 parçalık “Ya Hero Ya Mero” albümü ile Türkiye’de tanınan isimeler arasında yer almaya başladır. Yaptığı projeler ile ülkemizde geniş hayran kitlesi tarafından da sevilen Mero, aynı yıl içerisinde Adana‘nın Hürriyet mahallesinde klibini çektiği ve sözlerininin tamamının Türkçe olduğu ” Olabilir ” isimli şarkısını yayınlamıştır. 2022 yılında Acun Ilıcalı‘nın ” O Ses Türkiye Rap ” isimli yarışmada Murda, Hadise ve Eypio ile birlikte Juri üyeliği yaptı.

Enes Meral: Instagram

Enes Meral: YouTube


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu