Kimdir

Metin Cihan Kimdir, Nerede Yaşıyor? Metin Cihan Hayatı ve Biyografisi

Son günlerde özellikle de sosyal medyada paylaşımları sonrası gündemden düşmeye Metin Cihan Nerede Yaşıyor? araştırılmaya başlandı. Gazeteci olduğu bilinen Metin Cihan Twitter paylaşımları ile merak edilen isimlerden. Gelin birlikte Metin Cihan Hangi gazete yazıyor? Metin Cihan Nereli? öğrenelim…

Metin Cihan Kimdir?

Twitter’ da sürekli farklı siyasiler hakkında paylaşımlar yapan ve çok azla sayıda takipçisi olan MEtin Cihan Kimdir? merak konusu oldu. Bir dönem Gezi kalkışmasına destek veren sosyal medya paylaşımları nedeniyle ifade vermek üzere emniyete çağrılmıştı. 1979’da Tunceli’de doğan Cihan Yücel, Metin Cihan isimli @metcihan rumuzlu Twitter hesabını yönetiyor. Yücel’in “Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama”, “Görevi Yaptırmamak İçin Direnme”, “Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununa Muhalefet” suçlarından adli kayıtları da bulunuyor.

👉 Onur Erim Kimdir, Kaç Yaşında? Onur Erim Hayatı ve Biyografisi

Twitter’dan eski bakan ve başbakan yardımcılarından Nureddin Canikli ile ilgili paylaşımıyla gündem olan Metin Cihan Türkiye Komünist Partisi mensubu olduğu ve 2013 yılında Tunceli İl Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildiği, TKP faaliyetleri kapsamında etkinliklere katıldığı da iddia edilmişti.

Twitter 👉 Metin Cihan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu