Kimdir

Metin Korkmaz Kimdir? Metin Korkmaz Kaç Yaşında? Metin Korkmaz Hayatı ve Biyografisi

Metin Korkmaz Kimdir? Metin Korkmaz Kaç Yaşında? Türk futbolunun tanınmış isimlerinden olan ve onlarca transfere imza atan Menajer Metin Korkmaz en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Futbolculuk kariyerinde Ankaragücü ve Galatasaray gibi takımlarda savunma oyuncusu olarak forma giymiştir. İşte Metin Korkmaz Hayatı ve Biyografisi hakkında merak edilenler.

Metin Korkmaz Kimdir?

Metin Korkmaz 1969 İstanbul, Kasımpaşa doğumludur. Türk futbolunun tanınmış isimlerinden olan Metin Korkmaz kariyeri Ankaragücü’nde başlamış ve daha sonra Galatasaray’a transfer olmuştur. Uzun yıllar Galatasaray’da forma giyen Korkmaz genel olarak savunma oyuncu olarak görev yapmıştır.

Galatasaray’ın 2000 yılında UEFA kupası aldığı yıllarda önemli rol almıştır. Ayrıca Galatasaray’da Süper lig şampiyonluğu ve Türkiye şampiyonluğu yaşamıştır.

Metin Korkmaz, Türkiye Milli takımda forma giyerek birçok önemli maçta görev almıştır. Metin Korkmaz futbol kariyeri sonrası Menajer ve Teknik direktörlük gibi çalışmalarda bulunmuştur.


Metin Korkmaz Kaç Yaşında?

Menajer ve Teknik direktör Metin Korkmaz 1969 İstanbul, Kasımpaşa doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 54 yaşındadır. .


Metin Korkmaz Hayatı ve Biyografisi

Metin Korkmaz futbol kariyeri sonrası Menajerlik ve Teknik direktörlük çalışmaları yapmıştır. Yüzlerce transferde imzası bulunmaktadır.

Geçmişte Rıdvan Dilmen’den, Tanju Çolak’a, Sergen Yalçın’dan, Volkan Şen’e, Samuel Eto’o ya, Pablo Batalla’dan, Celustka’ya birçok oyuncuyu transfer etmiştir.


Metin Korkmaz: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu