Kimdir

Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evleniyor – Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında?

Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evleniyor. ATV ekranlarının sevilen program sunucu olan Müge Anlı bu sabah ki canlı yayında evleneceğini duyurdu. Milyonları ekrana kilitleyen Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini bugün ki sabah programında duyurdu. Peki Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Gelin birlikte Şinasi Yüzbaşıoğlu Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evleniyor!

Bu sabah ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında açıklama yapan Müge Anlı İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurdu. Anlı’ nın “Evlenmeye karar verdim” dediği anlarda stüdyoda tüm izleyiciler coşkuyla alkışladı. Sözlerine devam eden Müge Anlı “Hakkımda yalan yanlış haberler çıkıyor. Ben önemsemiyorum. Bu haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Müstakbel damadınız adı da Şinasi Yüzbaşıoğlu.

Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Bu kararıma saygı duyarak mutluluğum için dua edeceğinize eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı umut ediyorum. Çok kısa bir süre içinde karar verdim ama bu süreçte dedikodusunu yapmayan dostlarıma teşekkür ederim. Bu kararı kendim açıklamak istedim” dedi.

👉 İbrahim Selim Kimdir, Kaç Yaşında?


Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir?

Ünlü sunucu Müge Anlı, kendi adını taşıyan programının canlı yayınında evleneceğini açıkladı. Anlı, ‘Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu’ dedi. Canlı yayında evleneceğini duyuran Müge Anlı “”Hakkımda yalan yanlış haberler çıkıyor. Ben önemsemiyorum. Bu haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Müstakbel damadınız adı da Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Bu kararıma saygı duyarak mutluluğum için dua edeceğinize eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı umut ediyorum. Çok kısa bir süre içinde karar verdim ama bu süreçte dedikodusunu yapmayan dostlarıma teşekkür ederim. Bu kararı kendim açıklamak istedim”  dedi.

Bunun üzerine Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir merak konusu oldu. Şinasi Yüzbaşıoğlu, Adana doğumludur ve 58 yaşındadır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır. Yakında Müge Anlı ile evlenecektir. Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde de görev almıştır. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürüdür. Daha önce Adana’da da aynı görevde bulunmuştur.

Twitter 👉 Müge Anlı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu