Kimdir

Nermin Gül Kimdir, Kaç Yaşında? Nermin Gül Hayatı ve Biyografisi

Nermin Gül Kimdir, Kaç Yaşında?. Son zamanlarda en çok merak edilen isimlerden olan Nermin Gül Nerelidir? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan yemek programı sunucusu olan Nermin Gül ayrıldı mı? Eşinden Neden Boşandı? merak edilmekte. Gelin birlikte Nermin Gül Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Nermin Gül Kimdir?

 

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve Nermin’ in Enfes Mutfağı programının sunucusu olan Nermin Gül son günlerin en çok merak edilen isimleri arasında yer aldı. 1983’te doğan Nermin Gül, İstanbul doğumludur. Aslan Boşnak olan Nermin Gül bir dönem TRT 1 ekranlarında yer alan Misafirim Var adlı yemek programında sunucu olarak yer aldı. Bununla birlikte eğitmen şef olan Gül şef dersleri de vermektedir.

2020’de Hani Yapamazdım kitabını okuyucularla buluşturan Gül daha sonra Acun Medya ile anlaştı. Nişantaşı Üniversitesi ile ortak bir çalışma yapan Acun Medya Akademi 2022 yılından itibaren temel aşçılık eğitimi verecek. Eğitim veren isimlerden biri de Nermin Gül oldu.


Nermin Gül Hayatı ve Biyografisi

Boşnak göçmeni bir ailenin kızı olan Nermin Gül, 1983 tarihinde dünyaya geldi. Henüz 10 yaşındayken çalışmaya başladı. 20 yıllık evli olan Nermin Gül’ün bir kız, iki erkek olmak üzere 3 çocuğu var. Binlerce takipçisi olan bir Instagram kanalı olan Nermin Gül, TRT 1 kanalında yayınlanan “Misafirim Var” adlı yemek programıyla adını geniş bir kitleye duyurdu. Sunuculuğun yanı sıra, Eğitmen Şef olarak dersler vermektedir.

Son olarak yazdığı kitapla gündeme gelen Nermin Gül, Hani Yapamazdım kitabında özellikle Anadolu’daki kadınlarımızın hayatlarına dokunmayı, onlara bir kadının isteyince neler başarabileceğini bire bir anlatmayı hedefliyor. 3 çocuklu bir aileye sahip olan Gül, sürekli olarak yemek yapıyor ve tariflerini veriyor. Sosyal medyada tanıtımlar yapıyor ve büyük bir gelir elde ediyor.

Onun dışında da birçok marka için reklam filmi çekiyor ve televizyon programları yapıyor .Özellikle de son zamanlarda verdiği kilolar ile de gündeme gelen ünlü sunucu, çok kilo verdiğini anlatıyor. Toplamda 25 kiloya veda eden isim, gayretle herkesin başarabileceğini söylüyor.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Sera Kadıgil Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu