Gündem

Netspeed Nedir? Netspeed Avantajları Nelerdir?

Netspeed Nedir? Netspeed Avantajları Nelerdir? Netspeed, yüksek hızda internet erişimi sağlamak amacıyla faaliyet gösteren  %100 Türk sermayeli bir  “Telekomünikasyon” şirketidir ve yenilikçi fikirler üretebilen, iletişim, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelerinde öncü rol üstlenmek ve bu alanlarda insanlığın yararına çalışmalar yürütmektir.

Netspeed Nedir?

Bireysel ve Kurumsal müşterilerine netspeed markası altında Fiber internet ve ADSL  hizmetleri sağlayan bu şirket; taahhütsüz, limitsiz, kotasız internet ve eve kadar kurulum gibi avantajlı hizmet ve kampanyalarını vermektedir. Bunun yanı sıra müşteri hizmetlerini ve isteklerini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Vizyon olarak Netspeed ;

Sürekli kendini yenileyen bu teknolojik gelişlerde Dünyada ve Türkiye’de, müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede tutarak, kaliteli hizmetler sunarak,  ülkesine ve topluma faydalı, bir şirket olmak amacıdır.
Netspeed İnternet Altyapısı Nasıldır?

Türkiye’nin bir çok ilinde ADSL/VDSL/FİBER trafiklerini yerleşik operatör ile aynı santrallerde kurmaktadır. Kendi cihazları üzerine devralarak kendi omurgasına aktarmaktadır. Netspeed vermekte olduğu genişbant internet hizmetlerinde düşük paylaşım gerçekleştirmekte ve müşterilerine kaliteli ve bir o kadarda ekonomik internet hizmetleri sunmaktadır.

Netspeed internet altyapı sorgulama sistemiyle sadece adres bilginizle alabileceğiniz maksimum hızı ve fiber altyapı durumunu kolayca sorgulayabilirsiniz.


Hat Dondurma Hizmeti Nedir ve Kaç Günlük Dondurulur?

Geçici olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan abonelerimizin, faydalanacağı bir hizmettir. Hattınızı 1 seferde 3 ay süre ile dondurabilirsiniz. 3 ay sonunda hattınız otomatik olarak aktif hale gelecektir. Aboneliğiniz için en fazla 2 defa ve toplamda 90 gün hat dondurma hakkınız vardır. Hat dondurma işlem ise 30 TL’dir. Hat dondurma ücreti, hizmet aktif edildikten sonra kesilecek olan ilk faturaya yansıtılmaktadır.


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu