Teknoloji

Para Kazanmak için En İyi Online Anket Siteleri

Para Kazanmak için En İyi Online Anket Siteleri. Para kazanmak için çevrimiçi anketler yapmak, çevrimiçi olarak kolay bir para kazanmanın harika bir yoludur. Konser ekonomisinin yükselişiyle birlikte insanlar giderek bir gelir kaynağı olarak internete yöneliyorlar. Çevrimiçi anket siteleri, özel bir beceri kümesine sahip olmayan ancak evde para kazanmak için zaman harcayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Para Kazanmak için En İyi Online Anket Siteleri

Çevrimiçi anket işleriyle ilgili en iyi bölüm, evinizin rahatlığında tamamlanabilmeleridir. Çevrimiçi anket işlerinden tam zamanlı maaş almak zor olsa da, gelirinizi tamamlamanın ve yan tarafta para kazanmanın harika bir yoludur . Bu yazıda, anket almak için çevrimiçi para kazanmanın bazı yollarını keşfedeceğiz.

Para için çevrimiçi anket işleri genellikle kullanıcılara çeşitli görevleri ve anketleri tamamlamaları için puanlar sunarak çalışır. Genel olarak puanlar para, hediye kartları ve diğer avantajlar gibi ödüller için kullanılabilir. Bu hediye kartları ve avantajları çok çeşitli yaşam tarzları için geçerlidir.

Amazon gibi büyük perakendecilerin ödülleri, fast-food zincirleri, giyim mağazaları ve daha fazlasını içerir. Nakit ödeme yapmayı tercih ederseniz, çoğu site bunu bir seçenek olarak sunar. Genellikle, hesabınızı PayPal veya banka gibi üçüncü taraf bir finansal hizmete bağlamanızı gerektirir.

Sizin ve yaşam tarzınız için en iyi seçeneği kolayca bulabilmeniz için yasal olduğu doğrulanmış yedi farklı anket sitesi listeledik.

1. Vindale Research

Vindale Research , birçok avantajı olan saygın bir anket sitesidir. Bu ücretli anket sitesi, bu siteler tarafından yaygın olarak kullanılan puan sistemleri yerine nakit şeklinde tazminat sağladıkları için hemen ödeme almak isteyen kişiler için mükemmel bir seçenektir. Anketleri, anket türüne bağlı olarak 0,50 ile 50 dolar arasındadır.

Her anket için ödemeyi etkileyen faktörler arasında anket süresi, konu ve demografik kriterler yer almaktadır. Vindale Research’ü kullanmanın en iyi yanlarından biri, kaydolmak için 1 $ bonus teklif etmeleridir.


2. Survey Junkie

Survey Junkie, orada ve en iyi nedenden dolayı en popüler çevrimiçi anket işlerinden biridir.

Nokta tabanlı bir sistem kullanırlar, böylece kullanıcılar anket almak ve diğer küçük görevleri tamamlamak için puan alırlar . Bu puanlar sitelerdeki ödüller için kullanılabilir. Birçok kullanıcı, en sevdikleri markalardan bazıları için hediye kartları için anket yapma fırsatı için Survey Junkie’yi seviyor.

Survey Junkie yeni kullanıcılara ücretsiz hesaplar sunar ve hatta sadece kayıt olmak için puanlar sunar.

Survey Junkie’yi kullanmanın bir diğer büyük yararı, çeşitli konularda çok sayıda anket sunmalarıdır, bu nedenle herkes için uygun bir şey olması gerekir.


3. Swagbucks

Swagbucks , nakit ödeme yapan anketler almak isteyen insanlar için son derece popüler bir seçenektir.

Survey Junkie gibi Swagbucks da bir puan sistemi kullanıyor ve kullanıcılara anketler yaparak kazanılan puanlar karşılığında hediye kartı ve nakit gibi ödül sunuyor.

Swagbucks, kullanıcıların nakit olarak ödeme yapmayı seçmeleri durumunda PayPal hesaplarını bağlamalarını sağlayarak ekstra güvenli hale getirir.

Swagbucks’taki anket uzunlukları iki ile yirmi dakika arasında değişmektedir. Her anketin ödülleri ile değiştirilebilecek 40-100 Swagbucks puanı vardır. Swagbucks kullanmanın bir avantajı da her gün bir Swagbuck için hızlı bir günlük anket sunmalarıdır.


4. Opinion Outpost

Opinion Outpost, kullanıcıları ödüllendirmek için puan sistemi kullanan bir başka çevrimiçi anket işidir.

Kullanıcılara nakit veya hediye kartları için anket yapma seçeneği sunarak bazı rakiplerinden daha esnek olmasını sağlar. Nakit seçeneğini belirleyen kullanıcıların ödeme alabilmek için bir PayPal hesabı oluşturmaları ve bağlamaları gerekir.

Opinion Outpost kullanmanın bir dezavantajı, diğer sitelerden biraz daha az kazanç potansiyeline sahip olmasıdır.

Kullanıcılar, aldıkları her anket için 0,5 ila 5 ABD doları kazanabilir; maksimum tutarı, hediye kartları için 5 ABD doları ve PayPal için 10 ABD dolarıdır. Sonuç olarak, anket yapmak için ödeme almak için yeni olan insanlar için kullanımı kolay ve iyi bir seçenektir.


5. MyPoints

MyPoints, kullanıcıların hediye kartları için anket yapmasına izin veren çevrimiçi bir anket sitesidir.

Nakit ödemelere izin vermese de, kullanıcılara perakendecilerinde hediye kartları için video izleme , alışveriş yapma ve kısa anket alma dahil puan kazanmak için çeşitli seçenekler sunar .

Ortalama olarak, MyPoints kullanıcıları anket başına yaklaşık 2,50 dolar kazanır. Bu kazançlar, ilk beş anketinizden sonra büyük bir 5 $ bonus ile artırılır ve bu da onu yeni kullanıcılar için özellikle değerli kılar.

MyPoints‘in sunduğu bir diğer avantaj da, anketlere hak kazanamadıklarında bile kullanıcılara puan vermeleridir, bu nedenle sonuçta hak kazanmadığınız anketlere başlayarak zamanınızı boşa harcamak konusunda endişelenmenize gerek yoktur.


6. Harris Poll Online

Harris Poll Online, anket siteleri arasında benzersiz bir seçenektir. Harris Poll’i kullanmanın bir tarafı, sitenin temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olması ve yeni başlayanlar için kullanımı çok kolay hale getirmesidir.

Her anketin her biri için 1 ABD Doları sabit bir ücret ödendiği için ödeme sistemi de basittir.

Site nakit veya e-kupon şeklinde ödüller sunuyor. Harris Poll’i öne çıkaran şey, kullanıcıların karlarını istedikleri bir hayır kurumuna bağışlamalarına izin vermesidir.

Hayırsever bir ruhunuz varsa ancak fonunuz yoksa, Harris Poll Online sizin için mükemmel bir seçimdir.


7. Pinecone Research

Pinecone Research, en çok aranan çevrimiçi anket işlerinden biridir. Kullanıcılar anket başına tamamlanması ve en az 3 dolar ödemesi yaklaşık 15 dakika süren anketler sunar, böylece kullanıcılar sitede oldukça hızlı bir şekilde kar elde edebilirler . Hile, demografik özellikleri hakkında seçici olabilecek site için hak kazanıyor.

Anketleri yalnızca davetlidir ve her ay kalifiye olmanız garanti edilen birkaç anket alırsınız.

Zaman zaman, Pinecone Research kullanıcılara küçük bir miktar için test etmeleri için ürün gönderecek, bu da ekstra para ve ücretsiz şeyler kazanmanın eğlenceli bir yoludur.


Sonuç

Sonuç olarak, çevrimiçi anket işleri, evden çalışan gelirinizi tamamlamanın harika bir yoludur. Nakit veya hediye kartları için çevrimiçi anketler sunan birçok harika site var, bu yüzden anket almak için ödeme almak isteyen herkesin çeşitli harika seçenekleri var. Bu listedeki sitelerin yedisini kullanmak, çevrimiçi para kazanmanın meşru ve hatta eğlenceli bir yoludur.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Video İzleyerek Para Kazanmanın 12 Yolu

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu