Yaşam

PayPal ile Para Kazanmanın Kolay Yolları

PayPal ile Para Kazanmanın Kolay Yolları. PayPal ile para kazanmak ister misiniz? “Çevrimiçi para kazanın” Google’da en çok aranan terimlerden biridir. Yine de, birçok insan bir kez bile kazanmakta zorlanıyor. Zamanınızın çoğunu sosyal medya uygulamalarında gezinerek harcamaktan ve fazladan para kazanmak istiyorsanız, doğru sayfaya geldiniz.

PayPal ile Para Kazanmanın Kolay Yolları

Çevrimiçi para kazanmaya çalışıyorsanız, muhtemelen para çekme sırasında PayPal kullanmayı düşünmüşsünüzdür. Bu kesinlikle kullanacağız. Beceri eksikliği konusunda endişeli olsanız bile, bu yazının herhangi bir profesyonel beceri olmadan PayPal ile para kazanmanın en iyi ve kolay yollarından bahsettiğini unutmayın. Böylece, anında ücretsiz bazı PayPal parası almak için doğru zaman.

Nakit Anketlere Katılın

Eğer gün boyu kanepede oturup vakit geçiriyorsan. Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi başkalarıyla paylaşırken ücretsiz PayPal parası kazanmanın tam zamanı. Burada nakit anketlerinden bahsediyoruz. Bu evde çalışmak için en kolay fikirler ve boş zamanlarında.

İnternette çok sayıda nakit anket web sitesi bulunmaktadır. Ancak, yalnızca kazançlarınızı PayPal’a çekmenize izin verenleri seçtiğinizden emin olun. Bu bağlamda, Survey Junkie nakit ödüller kazanmak için popüler bir nakit anket sitesidir.

Önemli miktarda bir miktar kazandıktan sonra, bunu PayPal’a dönüştürebilirsiniz.


👉  Steam ila Para Kazanma 


PayPal Tavsiye Programı

Bir arkadaşınızı PayPal’a katılmaya davet ederek 100 dolara kadar kazanabileceğinizi biliyor muydunuz ? Büyük bir arkadaşlık döngünüz varsa, bu sayı büyük bir döngüye dönüşebilir.

Birisi PayPal’a yönlendirme bağlantınızla kaydolduğunda, diğer kişi 14 gün içinde bir işlem yaparsa her ikiniz de 5 ABD doları bonus alırsınız. PayPal yönlendirme programının yalnızca kişisel kişiler için olduğunu, herkese açık olarak kullanılmasına izin verilmediğini ve yalnızca 100 $ ‘a kadar kazanabileceğini unutmayın.


Videoları İzleyerek Para Kazanın

Şunları yapabilirsiniz çevrimiçi videoları izleyerek para kazanmak . Bu hizmeti sunan birçok web sitesi ve uygulama var. Swagbucks, ücretsiz PayPal parası kazanmak için en ünlü çevrimiçi ödül sitelerinden biridir.

Güvenilirliğinden endişe ediyorsanız, Swagbucks’ın Forbes ve Good Morning America gibi ünlü medya kuruluşlarında yer aldığını unutmayın. Bir anketi her tamamladığınızda para verir, bir eylem gerçekleştirir, sponsorlarının web sitesini ziyaret eder, oyunlar ve alışveriş gibi etkinliklere katılır ve daha fazlası.

Swagbucks , PayPal kullanarak kolayca gerçek paraya dönüştürebileceğiniz puanlarla ödeme yapar. Tarayıcıda kullanabilir veya mobil uygulamalarını Apple veya Android cihazınızdan indirebilirsiniz. Swagbucks aracılığıyla ücretsiz PayPal para kazanma konusunda hala endişeli misiniz? Kısa bir kılavuz:

  • Swagbucks’a kaydolmak size önemli noktalar sunar
  • Swagbucks VISA ödülleri nakit para ile ödül kazanabilirsiniz. Her satın alımda, ilk satın alma işleminde 1.25 Swag Bucks ve 1000 Swag Bucks kazanacaksınız.
  • Swag Bucks kazanmak için videolar izlenebilir
  • Swagbucks aracılığıyla ücretsiz PayPal para kazanmanın diğer bazı yolları oyun oynamak, çevrimiçi alışveriş yapmak, aramak ve video izlemek.

Daha önce de tartışıldığı gibi, Swag Bucks’ınızı PayPal nakit ve hediye kartlarına kullanabilirsiniz.


Not:

Ücretsiz PayPal parası kazanmak hala kolay değil. Sadece PayPal ile yapmanın bu kolay yollarından önemli miktarda kazanmak için çok çaba ve zaman harcamalısınız. Ve bu makaleyi okuyorsanız, muhtemelen bazı paralar kazanmak için bolca zamanınız var. İyi şanslar!


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu