Sosyal Medya

Postegro Lili Web Giriş -2024-2025- (Güncel Giriş)

Postegro Lili Web Giriş -2024-2025- (Güncel Giriş). Sosyal medya platformlarından biri olan İnstagram da gizli profilleri görme android ve ios için program ve uygulamalarından biri olan Postegro Lili Web Giriş (Güncel Giriş) araştırılmakta. Lili web giriş te yine aynı geliştiricin uygulamalarından. Gelin birlikte Postegro Lili Apk ve nunu web postegro apk giriş hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim….

Postegro Lili Web Giriş -2024-2025

Bir sosyal medya platformu olan İnstagram, dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmakta. Bununla birlikte insanlar ister gizli ister herkese açık olarak fotoğraflarını videolarını yada reels olarak paylaşmakta ve izlemek ve görmek isteyenler de bu uygulama ile istediklerini takip etmekteler. İnstagram kullanıcıları bu paylaşımları bazen herkese açık bazen ise sadece arkadaşlar görecek şekilde paylaşım yapılabilir...

Postegro Lili Web uygulaması çeşitli özellikleri ile Instagram kullanıcılarına gizli hesap gösterdiğini iddia eden bir yazılım  olması ile birilikte, Hem uygulama hem de internet sitesi üzerinden kullanmak mümkündür. Bazı durumlarda İnstagram kullanıcıları takip etmedikleri kişilerin gizli profillerini görmek istemekte. Hal böyle olunca teknoloji sayesinde bir çok uygulama ortaya çıkıyor..

Özetleyecek olursak Postegro Lili, Instagram gizli hesapların takipçilerine, gönderilerine, kullanıcı hikayelerine ve birçok Instagram analizine özel olarak erişmenizi sağlayan bir uygulamadır. Sosyal medyaya girdiğiniz Instagram kullanıcılarının gizli profillerini ve durumlarını görmenizi sağlar. Tam da bu sırada Postegro Lili Web İnstagram gizli hesapları görme uygulaması tüm soruların cevapları ile karşımıza çıkıyor. Gelin birlikte öncelikle Postegro Lili APP Nedir? Özellikleri Nelerdir? öğrenelim….


Lili App Nedir?.

Lili app, Postegro’nun geliştiricileri tarafından yapılan bir Instagram gizli olan hesapları göstermeye yarayan uygulamadır. Bu uygulama Postegro ile ayni mantıkta çalışmaktadır. Postegro, Play Store üzerinden kaldırıldıktan sonra Lili uygulaması piyasaya çıkmıştır. Lili uygulaması da Google Play üzerinden kaldırıldı. Gizli profillerin gösterilmesini sağlayan Lili uygulaması şuanda APK olarak indirebilmektedir. Bu uygulama Postegro Google Play Store’dan kaldırıldıktan sonra Lili uygulaması yayınlandı ve Postegro gibi play storeden kaldırıldı.


Lili Ne İşe Yarar?.

LiliApp uygulaması bir Instagram Hesabı gizli olan kişilerin fotoğraflarını, gizli olan hikayelerini görmenizi sağlar. Ayrıca bunlarında dışında hesabınıza kimlerin baktığını görme imkânı sağlamaktadır..

Lili App Nasıl Çalışır?.

Kısaca Lili uygulamasının çalışma mantığı havuz sistemidir. Sizde kendi hesabınız ile uygulamaya giriş yaptığınız zaman sizin ve takipçilerinizin tüm bilgileri kayıt ediliyor ve ilerleyen zamanda başka biri sizin eğer hesabınız gizli ise hesabınıza bu aplikasyon üzerinden bakmaktadır..


Lili Web Giriş 2024-2025 / Lili Postegro Web Giriş.

Lili apk olarak indirdikten sonra uygulamayı açın. Ardından hesabınıza giriş yapın. Giriş yapabilmeniz için az 50 takipçinizin bulunması gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra gizli profillerini görmek, Fotoğrafları full HD olarak kayıt etmek ve Profil fotoğrafı büyütmek istenilen hesabın kullanıcı ismini girmeniz yeterli olacaktır.

  • Who looked me?: Uygulama içinden profilinize bakanları bu Kısıma girerek görülmektedir. Fakat bu kısım ücretlidir..
  • Store: Ücret Ödenen Kısımdır..
  • Gizli profilleri görmek için ise sağ üst kısımda yer alan “arama” hesabın kullanıcı ismini yazın..

Lili App Ücretli Mi?.

Uygulama günlük sadece 4 adet gizli profile bakmanıza olanak sağlamaktadır. Fakat 4 profilden fazla gizli profile bakmak isterseniz Lili apk uygulamasının ücretli sürümünü satın almak gerekmektedir..


Lili App Güvenli Mi?.

Bu uygulama yukarı kısımda belirttiğimiz gibi havuz sistemi ile çalışmaktadır. Belirtilen havuz sisteminde, hesabınız ile giriş yaptığınızda verileriniz yani takip ettiğiniz herkesin profili bu uygulamada depolanmaktadır. Ayrıca sizin bilgileriniz uygulamaya geçerken şifre ve diğer gizli bilgilerinizde geçme ihtimali olabilir. Bu durumda bu uygulamaya giriş yapıldığı zaman tüm kişisel veriler ve kullanıcı şifreniz saklanabilir. Bu sebepten dolayı Lili App Güvenli Mi? değilmi sorusuna siz karar vermeniz gerekmektedir..


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Bestwhozi Açılmıyor, Giriş Yapamıyorum Çözümü 

👉 Instagram Aero APK Son Sürüm İndir 

👉 Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu