Oyun

PUBG Mobile: 2024’de En İyi Silah Kombinasyonları

PUBG Mobile: 2024’de En İyi Silah Kombinasyonları. PUBG Mobile, dünyanın dört bir yanından seçilen bir cephanelik sayesinde oyunculara en iyi silahlardan bazılarını sunuyor. Bu oyunda, bir oyuncu oyun alanında tabancayla birlikte iki ana silahı donatabilir. Pek çok yükleme seçeneğiyle, oyuncuların PUBG Mobile’daki en iyi silah kombinasyonlarını seçmesi zor olabilir. Mükemmel bir ateşli silah kombinasyonu, daha fazla öldürme ve çeşitli durumlarda takım arkadaşlarına yardım etme konusunda yardımcı olacaktır. Bu yazıda, bu yıl oyundaki en iyi silah kombinasyonlarından bazılarını tartışacağız. İşte PUBG Mobile’da en iyi silah kombinasyonları

PUBG Mobile: 2024’de En İyi Silah Kombinasyonları

PUBG Mobile’daki en ölümcül silah kombinasyonu M416 ve AWM kombinasyonudur. Bu saldırı ve keskin nişancı tüfeği kombo çoğunlukla su çulluğu sever veya takımlarında destek olan oyuncular tarafından tercih edilir. Bir keskin nişancı tüfeği, takımın uzun menzilli kavgalarda üstünlüğünü elde etmesine yardımcı olurken, bir saldırı tüfeği oyundaki yakın mesafeli savaşlarda en kullanışlıdır.


1- M416 + DP28

PUBG Mobile’daki en tehlikeli ikinci silah kombinasyonu M416 ve DP28. Her iki silah da otomatiktir ve yakın mesafeli karşılaşmalarda çok yardımcı olur. Ve bir oyuncu bir silahta mermi biterse, anında diğerine geçebilir.

2- AKM + Mini 14

AKM + MIni14, PUBG Mobile’da da harika bir kombinasyon . Oyuncular AKM ile yakın mesafeli dövüşlere ve MIni14 ile orta ve uzun menzilli savaşlara kolayca katılabilirler. İkincisini 6x veya 8x gibi uzun menzilli kapsamlarla donatabilir ve düşman oyuncularını birkaç kafadan kolayca indirebilir.


3- Groza + AĞUSTOS A3

Bu kombinasyon ancak bir oyuncu iki ila üç hava damlası yağmaladıysa ve hem yakın hem de orta menzilli silahlı çatışmalarda önemli ölçüde yardımcı olur. Groza, yakın mesafeli savaşlarda en sağlam silahlardan biri iken, AUG A3 ile oyuncular yüksek kararlılığı sayesinde orta menzilli püskürtme yapabilirler.


4- M416 + AKM

Son silah kombinasyonu muhtemelen PUBG Mobile’daki saldırganlar tarafından en çok kullanılan kombinasyon. M416 + AKM karışımı, rakipleri anında vurmak ve bitirmek isteyen oyuncular için mükemmeldir. Bu kombo ile, bir oyuncu art arda iki ila üç düşman oyuncu alabilir. AKM yakın mesafeden muhteşem hasar verirken M416, daha az geri tepmesi ve olağanüstü stabilitesi nedeniyle orta menzilli spreyler için tercih edilen silahtır.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile: Oyundaki En İyi 3 Hava Silahı

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu