Oyun

PUBG Mobile Ayarları Nasıl Sıfırlanır? PUBG Mobile Kontrol Ayarları Sıfırlama

PUBG Mobile Ayarları Nasıl Sıfırlanır? PUBG Mobile Kontrol Ayarları Sıfırlama. PUBG Mobile‘ın popülaritesi son birkaç yılda katlanarak arttı ve oyun artık mobil platformda en çok oynanan oyunlardan biri. Oyunun popülerlik eğrisi düzleşme belirtisi göstermedi. Oyun, oyuncuların oyunlarını geliştirmelerine yardımcı olabilecek çeşitli oyun içi ayarları özelleştirmelerini sağlar. Oyunculara uygun olmayan bazı özel ayarlar vardır ve ayarları varsayılana sıfırlamak isterler. Oyuncular oyundaki ayarları nasıl sıfırlayabilirler.

PUBG Mobile Ayarları Nasıl Sıfırlanır?

PUBG Mobile oyunda kullandığınız PUBG Bulut planı sıfırlama, PUBG Kontrol ayarları sıfırlama ve PUBG Mobile hassasiyet ayarları sıfırlama işlemlerini ve daha fazlasını detaylı olarak paylaştık.

Temel Ayarlar

Temel ayar için sıfırlama düğmesi yoktur. Oyuncuların bu ayarlardan ne değiştirdiklerini hatırlamaları gerekiyor. Ancak, varsayılan ayarların ne olduğunu unuttuysanız, oyunda varsayılan olarak mevcut olan ayarlar şunlardır.


Grafik

Oyuncular, ekran sıfırlama düğmesine tıklayarak PUBG Mobile’daki grafik ayarlarını sıfırlayabilir. Grafik ayarlarınızı sıfırlamak istiyorsanız grafik sekmesini tıklayın.


Kontroller

PUBG Mobile’da kontrol düzenini sıfırlamak gerçekten çok basit. Kontroller bölümünde düzeni sıfırlamak için kullanılabilecek bir sıfırlama düğmesi vardır.


Araç

Araç içi ayarlar için yalnızca üç ayar mevcuttur. Oyuncular, oyun tarafından sağlanan varsayılan ayarı kullanmak istiyorlarsa ilkini seçebilirler.


Duyarlılık

Hassasiyet ayarları düşük / orta / yüksek olarak ayarlanabilir. Oyuncular daha sonra bu ayarları bir temel olarak alabilir ve tercihlerine göre özelleştirebilir.

Hassasiyet ayarlarının buluta kaydedilmesi önerilir, aksi takdirde hassasiyet ayarlarını daha sonra kaybedebilirsiniz.


Almak

PUBG Mobile’daki Alma ayarları yalnızca Varsayılanlar düğmesine tıklayarak sıfırlanabilir.


Ses

Ses ayarları kişisel tercihe bağlıdır ve oynatıcılar Yüksek, Düşük veya Ultra olarak ayarlayabilir. Oyuncular, ayarlardaki Dil Sekmesine tıklayarak oyunun ara yüz dilini değiştirebilir.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile M416 Skin Bedava 2023

👉 PUBG Mobil Bedava Hile 2023 Güncel

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarları 2023

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu