Oyun

PUBG Mobile En İyi Kurmalı Tüfekler 2024

PUBG Mobile En İyi Kurmalı Tüfekler 2024. Kurmalı tüfekler genel olarak keskin nişancı tüfeği olarak bilinir. Tüm oyunlarda olduğu gibi AWP PUBG oyununda’ da en iyi kurmalı tüfeklerden eğer oyun için uzak mesafeden saldırı düşünüyorsanız kesinlikle kurma tüfek kullanmalısınız. Bu makalemizde PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri? PUBG Mobile En İyi Kurmalı Tüfekler Hangileridir? sorularının yanıtlarını gelin birlikte inceleyelim…

PUBG Mobile En İyi Kurmalı Tüfekler 2024

 PUBG oyununda bir çok silah bulunmaktadır, kurmalı tüfeklerin sayısı 4 olmakla birlikte bunları güçlüden zayıfa doğru şu şekilde sıralayabiliriz.

1- Win 94 (0.45 Mermi)

Win 94 kurmalı keskin nişancılar arasında en seri ve pratik olanıdır. Mermisi tabanca ve SGM ile aynıdır. Ve gerçekten ciddi hasarlar vermektedir.


2- Awm (300 Magnum-Mermi)

Bu silah yalnızca hava yardım sandığından çıkar ve PUBG’ nin en kuvvetli ve tek atan silahıdır. Tüm oyunlardan bildiğimiz AWM PUBG oyununda da bulunmaktadır ve sadece hava sandıklarından çıkar. AVM PUBG en iyi silahlarındandır. Kurmalı tüfek seviyorsanız sakın kaçırmayın. AVM .300 Magnum mermi kullanır.


3- M24 (7.62 Mermi)

Bu keskin nişancı tüfeği her hangi bir yerde loot yaparken denk gelirseniz birincilik sizi bekliyor olabilir. PUBG M24 silahı mermisi 7.62 mm’dir. Oyuncular arasında vazgeçilmez olan bu silahı haritanın Okul bölgesinde ve diğer yerlerde sıklıkla bulabilirsiniz. Eğer M24 görürseniz gözünüzü kırpmadan diğer silahınızı atabilirsiniz.


4- Kr 98 (7.62 Mermi)

Kr  98 tüfek 7.62 Mermi kullanır. 2.dünya savaşında Almanlar tarafından kullanılan bir tüfektir. Keskin nişancı ekipmanları kullanılır. PUBG KR 98 silahı mermisi 7.62 mm’dir. Oyuncular arasında çok sevilen bu silahı haritanın okul bölgesinde bulabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Gerçekten Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2024

👉 İnternetten Para Kazanmanın Yolları 2024

👉 İnternetten Para Kazanmak İçin 30 Fikir ve 12 Site

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu