Oyun

PUBG Mobile: Firavun Karakteri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

PUBG Mobile: Firavun Karakteri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey. PUBG Mobile, dünyanın en popüler Battle-royale oyunlarından biri olsa da, geliştiricilerin yeni öğeler yayınlama derecesi ve hızı genellikle inceleniyor. Oyuncular, PUBG Mobile’ın oyun modlarına, silahlara ve kaplamalara yaklaşımlarında nasıl hızlı ve dinamik olmadığını konuşmayı seviyorlar.

Ancak bu yavaş yavaş değişiyor gibi görünüyor. Mevcut Sezon 13 sürprizlerle doluydu ve temeli ‘oyuncaklar’. Ayrıca, PUBG Mobile’ın 14. Sezonunun, yeni içeriklerle birlikte silahlar, karakter görünümleri ve oyun modları şeklinde yeni içerikler sunması bekleniyor.

PUBG Mobile: Firavun Karakteri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Bu yazıda, Sezon 14 Savaş geçişiyle birlikte piyasaya sürülmesi beklenen yeni PUBG Mobile karakteri olan Firavun’dan bahsedeceğiz.

PUBG Mobile’ın beta sürümü zaten yayınlandığından, oyuncular zaten Sezon 14’ün Mısır mezarları, piramitleri ve diğer yapılarla çok ilgisi olacağını biliyorlar. Classified YT adlı tanınmış bir sızıntı, Sezon 14 savaş geçişi hakkında bilgi verdi.

Oyun hakkında söylediği ilk şey, Sezon 14’ün “Spark the flame” etiketiyle pembe dokulu bir temaya sahip olacağı. Ayrıca, 100 RP Kıyafet ve M24 karakteri gibi diğer birçok özel ürün de yayınlanacak.

Bununla birlikte, en çok beklenen ve heyecan verici kıyafet, ‘Firavun’ olarak adlandırılan tamamen yeni kadın karakterdir. Firavun uzun bir altın ve siyah elbisesi giyiyor ve giydiği U şeklinde bir taht var.

‘Firavun yükselme karakteri’, Sara’dan sonra oyunda serbest bırakılacak olan ikinci kadın karakterdir. Firavun karakterinin oyundaki birçok deriden daha otantik ve yetkili göründüğünü söylemek kolaydır.

Fiziksel özellikler ve görünüm söz konusu olduğunda, geliştiriciler yeni karaktere çok fazla zaman ve çaba harcadılar. Burada kendiniz görebileceğiniz bir şey var:


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile M416 Skin Bedava 

👉 PUBG Mobil Bedava Hile

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarları 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu