Oyun

PUBG Mobile Hesabı Nasıl Silinir? – PUBG Hesap Silme Linki

PUBG Mobile Hesabı Nasıl Silinir? – PUBG Hesap Silme Linki. PUBG Mobile, şüphesiz mobil platformdaki en ünlü battle royale oyunlarından biridir. Ancak oyunu oynamak için oyuncuların, oyun cihazdan silinse bile ilerlemelerinin saklanmasını sağlayan bir PUBG Mobile hesabına ihtiyacı vardır. Kullanıcılar bu hesapları genellikle Facebook ve Twitter gibi sosyal medya profillerini kullanarak oluştururlar.

Ne yazık ki, birkaç oyuncu sayısız nedenden dolayı PUBG Mobile hesaplarını silme seçimini yapmak zorunda. Ancak birçoğu nasıl yapılacağından veya bunun mümkün olup olmadığından emin değil. Bu makalede, bu prosedürü tartışacağız.

PUBG Mobile Hesabı Nasıl Silinir?

Daha önce oyuncular oyun içi ayarlarla hesaplarını silebilirdi. Ancak, Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesindeki bir değişiklik nedeniyle bu seçenek kaldırılmıştır.

Aynı şey PUBG Mobile Discord sunucusunun moderatörüne sorulduğunda, yanıt şuydu: Avrupa bölgesinden olana kadar hesaplar silinemez. Hesabı silmeyi kabul ettiğinizde, işlem geri döndürülemez. Hesabı silmeyi kabul ettikten sonra oyundaki müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek silme işlemini hızlandırabilirsiniz.

Oyuncular, söz konusu sorguyu yaparlarsa otomatik bottan aşağıdaki mesajı alırlar:

Bu nedenle, PUBG Mobile’da bir hesabı silmenin bir yolu yoktur; ancak oyuncular sosyal medya hesaplarının bağlantısını oyundan kaldırabilirler. Facebook hesaplarının bağlantısını kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyebilirler:

  • 1. Adım: Ayarlar ve Gizlilik’e gidin.
  • 2. Adım: Uygulamalar ve Web Siteleri bölümüne gidin.
  • 3. Adım: Bu uygulama listesinden PUBG Mobile’ı kaldırın.

Oyuncular oyunu oynamak için Twitter hesaplarını kullandıysa, aşağıdaki adımları izleyebilirler:

  • 1. Adım: Ayarlar’a gidin ve Hesap bölümünü tıklayın.
  • 2. Adım: Uygulama ve Oturumlar’ı tıklayın ve PUBG Mobile erişimini iptal edin.

Bunun yalnızca sosyal medya profillerinin bağlantısını kaldıracağını ve PUBG Mobile hesabını silmeyeceğini belirtmek çok önemlidir. Ve bu yapıldıktan sonra, oyuncular bu özel sosyal medya kimlik bilgileriyle oyun içi hesaplarına erişemeyecekler.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu