Oyun

PUBG Mobile İçin En İyi Silahlar 2024

PUBG Mobile İçin En İyi Silahlar 2024. PUBG Mobile, oyuncuların kullanabileceği çok çeşitli silahlara sahiptir. Oyundaki kapsamlı silah çeşitliliği nedeniyle, oyuncuların kendilerini bulabilecekleri durumlara en uygun olanları seçmeleri önemlidir.

PUBG Mobile İçin En İyi Silahlar 2024

PUBG Mobile oyuncuları normalde bir maçta rakiplerini yanıtlamak ve öldürmek için sadece birkaç saniyeleri vardır. Bu nedenle, her zaman onlara avantaj sağlayabilecek silahları arıyorlar. Bu yazıda, PUBG Mobile’da kafadan vurmak için en iyi silahları analiz edeceğiz. İşte PUBG Mobile’da Headshot İçin En İyi 5 Silah

1- MK 14

MK 14, 7.62 mm’lik mermi kullanır ve bu listede bulabileceğiniz tek belirlenmiş Nişancı Tüfeğidir (DMR). Silahın temel hasarı 61 ve her kafa vuruşu için 143 hasar verebiliyor.

 

MK 14’ün ateş hızı 0,09’dur, bu nedenle DMR’lerin çoğu oyuncu tarafından genellikle göz ardı edilmesinin nedeni budur. Bununla birlikte, yüksek doğruluk seviyeleri ve ihmal edilebilir geri tepme ile, kafadan atmak o kadar da zor değildir ve bu durumlarda, yangın oranı hemen hemen önemli değildir.

MK 14, PUBG Mobile’daki en güçlü keskin nişancı olmayan silah olarak kabul edilir.


2- Win94

Win94 keskin nişancı 66 bir temel hasar ve 165 bir kafa vuruşu hasarı kaydederek PUBG Mobile’daki en iyi headshot silahlarından biri haline getiriyor. Silah hem orta hem de uzun menzilli çekim için etkilidir ve .45 ACP turu kullanır.

Yakın zamanda parlatılmış hasar istatistiklerinin dezavantajı, düşük ateş oranı 0,6’dır. Ancak, topun geri tepmesi düşüktür, bu da Seviye 2’nin altındaki kask takan rakiplerin tek bir kafa vuruşu ile düşürüleceği anlamına gelir.


3- KAR98k

KAR98k, taban hasarı 79 ve kafa vuruşu hasarı 79 olan 7.62 mm mermi kullanıyor ve bu da tamamen geri kazanılmış Seviye 2 kasklarıyla rakipleri kolayca yere indirecek kadar güçlü.

Bu listedeki çoğu silah gibi, KAR98k de 100 menzil ve 1,9 atış hızına sahip yüksek sayıda eklentiye sahiptir ve bu da onu PUBG Mobile’da bulunan en güçlü tüfek tabancalarından biri haline getirir.


4- M24

M24, PUBG Mobile’da açık oyunda alınabilecek en iyi tüfeklerden biridir. 88 baz hasarı ve 200 hasarı vuruyor.

M24’ü ayıran şey, tüfeği değil silah sistemi olarak adlandırıldığı çıkarılabilir teleskop manzarasıdır. 1.8 ile KAR98k’den biraz daha yavaş bir yangın hızına sahiptir, ancak artan hasar istatistikleri onu genel olarak daha iyi bir seçenek haline getirir.


5- AWM

AWM, PUBG Mobile’da edinilmesi en zor tüfeğidir ve sadece sandıklarda mevcuttur. Tüfek, 120 taban hasarı ve neredeyse 300’lük bir kafa hasarı ortaya çıkarır, bu da onu oyundaki en güçlü silah haline getirir.

AWM’nin çeşitli ataşman seçenekleri vardır ve oyunun mobil versiyonunda bulunan tek cıvata eylemli tüfeğidir. Silah, uzun menzilli keskin nişancı çekimi için özel olarak tasarlanmıştır ve 500 metreden fazla mesafeler için iyidir.

AWM, PUBG Mobile’da nadir bulunan bir bulgudur ve iyi bir saldırı tüfeği ile birleştirildiğinde, oyuncular tavuk yemekleri edinme şanslarını kapsamlı bir şekilde artırabilir.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile: Oyundaki En İyi 3 Hava Silahı

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu