Oyun

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi Rehber

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi Rehber. PUBG Mobile Lite, oyuncular arasında tartışmasız daha popüler kuzeni PUBG Mobile kadar yaygındır. Oyun, PUBG Mobile’ın aksine , biraz daha hızlı bir tempoya sahip ve aynı anda sadece 60 oyuncuya sahip ve 25 Temmuz’da ilk yıl dönümünü kutlayacak. Bu, PUBG Mobile Lite oyuncuları arasında bu vesileyle birçok yeni değişiklik bekledikleri için çok fazla hype yarattı. Söylemeye gerek yok, Tencent Games’in kollarında bir şey olabilir.

Ancak şimdilik, tüm oyuncuların elinde oyunun beta sürümünden bazı sızıntılar ve bilgiler var. Şimdi, oyunun yıl dönümünden önce gelecek olan 0.18.0 güncellemesi hakkında bildiklerimize bir göz atalım.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi Rehber

Oyuncular, oyunun ilk yıldönümünü kutlamak için muhtemelen ana güncellemeye eklenecek olan PUBG Mobile Lite’ın beta sürümünde yeni lobiye bir göz attı.

Yeni yapılar

Oyuncular ayrıca Spawn Island’da yıldönümü güncellemesiyle çıkacak kemer benzeri bir yapı da görebilirler. PUBG Mobile Lite’a fabrikaya yakın bir teleferik eklendi.


Yeni harita

PUBG Mobile Lite’ın 0.18.0 beta güncellemesine yeni bir Assault-The Ruins haritası eklendi. Yeni bir TDM haritasıdır ve oyunda bu mod için tamamen farklı bir görünüm sağlayacaktır.


Yenilenmiş manzara

Manzara beta güncellemesinde de yenilendi. Oyuncular yenileri ve eskileri arasındaki karşılaştırmayı görüntülemek için aşağıdaki videoyu izleyebilir:

Oyuncular ayrıca bir antrenman modu ve oyuna Miramar haritasının eklenmesini bekliyor. Ancak, bunlar henüz PUBG Mobile Lite’ın beta sürümünde mevcut değildir, bu yüzden onlar hakkında daha fazla ayrıntı yoktur.

Belirtildiği gibi, bu özelliklerin PUBG Mobile Lite’ın beta sürümünde zaten mevcut olduğu için bir sonraki güncellemede mevcut olacağı tahmin ediliyor.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu