PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi Rehber

PUBG Mobile Lite, oyuncular arasında tartışmasız daha popüler kuzeni PUBG Mobile kadar yaygındır. Oyun, PUBG Mobile’ın aksine , biraz daha hızlı bir tempoya sahip ve aynı anda sadece 60 oyuncuya sahip ve 25 Temmuz’da ilk yıl dönümünü kutlayacak.

Bu, PUBG Mobile Lite oyuncuları arasında bu vesileyle birçok yeni değişiklik bekledikleri için çok fazla hype yarattı. Söylemeye gerek yok, Tencent Games’in kollarında bir şey olabilir.

Ancak şimdilik, tüm oyuncuların elinde oyunun beta sürümünden bazı sızıntılar ve bilgiler var. Şimdi, oyunun yıl dönümünden önce gelecek olan 0.18.0 güncellemesi hakkında bildiklerimize bir göz atalım.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi hakkında bilinen ayrıntılar

PUBG Mobile Lite'ın yıldönümü lobisi (Resim Nezaket: AMbhai oyun / YT)
PUBG Mobile Lite’ın yıldönümü lobisi (Resim Nezaket: AMbhai oyun / YT)

Oyuncular, oyunun ilk yıldönümünü kutlamak için muhtemelen ana güncellemeye eklenecek olan PUBG Mobile Lite’ın beta sürümünde yeni lobiye bir göz attı.

Yeni yapılar

Spawn Island (Resim Nezaket: AMbhai oyun / YT)

Oyuncular ayrıca Spawn Island’da yıldönümü güncellemesiyle çıkacak kemer benzeri bir yapı da görebilirler. PUBG Mobile Lite’a fabrikaya yakın bir teleferik eklendi.

Teleferik (Resim Nezaket: AMbhai oyun / YT)

Yeni harita

Saldırı-Harabeler haritası (Resim Nezaket: PUBG Mobil lite)

PUBG Mobile Lite’ın 0.18.0 beta güncellemesine yeni bir Assault-The Ruins haritası eklendi. Yeni bir TDM haritasıdır ve oyunda bu mod için tamamen farklı bir görünüm sağlayacaktır.

Oynanışı aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz:

Yenilenmiş manzara

Manzara beta güncellemesinde de yenilendi. Oyuncular yenileri ve eskileri arasındaki karşılaştırmayı görüntülemek için aşağıdaki videoyu izleyebilir:

Oyuncular ayrıca bir antrenman modu ve oyuna Miramar haritasının eklenmesini bekliyor. Ancak, bunlar henüz PUBG Mobile Lite’ın beta sürümünde mevcut değildir, bu yüzden onlar hakkında daha fazla ayrıntı yoktur.

Belirtildiği gibi, bu özelliklerin PUBG Mobile Lite’ın beta sürümünde zaten mevcut olduğu için bir sonraki güncellemede mevcut olacağı tahmin ediliyor.

0 0 0 0 0 2
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile: Firavun Karakteri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478