Öğrenci Gazetesi

PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar

PUBG Mobile Lite, ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile’ın tonlanmış versiyonudur  ve düşük seviye cihazlara sahip kullanıcılar için açıkça yapılmıştır. Oyunun Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirmesi var. Bununla birlikte, bazı oyuncular PUBG Mobile Lite’a benzeyen alternatif oyunları da arıyorlar . Bunu göz önünde bulundurarak, PUBG Mobile Lite’a benzer ve aynı derecede eğlenceli olan üç oyunun bir listesini derledik.

PUBG Mobile Lite benzeri 3 oyun

1- Hopeless LandUmutsuz Arazi (Resim Nezaket: Umutsuz Arazi)

Hopeless Land, PUBG Mobile Lite’a mükemmel bir alternatiftir. Oyuncular birbirleriyle savaşmak zorunda kalırlar ve son ayakta kalan oyuncu / takım maçı kazanır. Düşük kaliteli cihazlarda iyi çalışır ve hoş bir oyun deneyimi sağlar.

Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirildi ve 3.8 olarak derecelendirildi.

 

2- Free Fire

Garena Free Fire (Resim Nezaket: Garena Free Fire)

Free Fire, mobil platformdaki en popüler oyunlardan biridir ve 500 milyondan fazla kez indirilmiştir. 50 oyuncunun bir adada birbiriyle savaştığı hızlı tempolu bir savaş royale oyunudur.

Oyun Google Play Store’da 3.9 olarak değerlendirildi.

 

3- Knives Out

Knives Out (Resim Nezaket: Bıçak Çıkışı)

Knives Out, PUBG Mobile Lite’a başka bir alternatiftir. 10 milyondan fazla indirmeye sahip ve Google Play Store’da 3.5 olarak derecelendirilmiş, aksiyon dolu bir oyundur.

Bir savaş royale modu ile birlikte, oyun Sniper Battle, 50 v 50 ve Team Fight gibi diğer benzersiz özelliklere sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu