Oyun

PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar 2024 -Ücretsiz Mobil Oyunlar

PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar 2024 -Ücretsiz Mobil Oyunlar . PUBG Mobile Lite, ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile’ın tonlanmış versiyonudur  ve düşük seviye cihazlara sahip kullanıcılar için açıkça yapılmıştır. Oyunun Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirmesi var. Bununla birlikte, bazı oyuncular PUBG Mobile Lite’a benzeyen alternatif oyunları da arıyorlar . Bunu göz önünde bulundurarak, PUBG Mobile Lite’a benzer ve aynı derecede eğlenceli olan üç oyunun bir listesini derledik.

PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar 2024

PUBG Mobile Lite gibi oyunlar arıyorsanız, işte benzer deneyim sunabilecek bazı mobil oyunlar:

1- Hopeless Land

Hopeless Land, PUBG Mobile Lite’a mükemmel bir alternatiftir. Oyuncular birbirleriyle savaşmak zorunda kalırlar ve son ayakta kalan oyuncu / takım maçı kazanır. Düşük kaliteli cihazlarda iyi çalışır ve hoş bir oyun deneyimi sağlar.

Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirildi ve 3.8 olarak derecelendirildi.


2- Free Fire

Free Fire, mobil platformdaki en popüler oyunlardan biridir ve 500 milyondan fazla kez indirilmiştir. 50 oyuncunun bir adada birbiriyle savaştığı hızlı tempolu bir savaş royale oyunudur.

Oyun Google Play Store’da 3.9 olarak değerlendirildi.


3- Knives Out

Knives Out, PUBG Mobile Lite’a başka bir alternatiftir. 10 milyondan fazla indirmeye sahip ve Google Play Store’da 3.5 olarak derecelendirilmiş, aksiyon dolu bir oyundur.

Bir savaş royale modu ile birlikte, oyun Sniper Battle, 50 v 50 ve Team Fight gibi diğer benzersiz özelliklere sahiptir.İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile M416 Skin Bedava

👉 PUBG Mobil Bedava Hile 

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarları 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu