Oyun

PUBG Mobile Lite’da En İyi Hassasiyet Ayarları Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Lite’da En İyi Hassasiyet Ayarları Nasıl Yapılır?. PUBG Mobile Lite , popüler bir mobil savaş royale oyunudur. Ve son 0.19.0 güncellemesiyle, yeni kullanıcı sayısında bir artış oldu. Oyuncular PUBG Mobile Lite oyunlarını geliştirmek isterlerse ayarlar çok önemli bir rol oynar yeni oyuncular, en iyi hassasiyet ayarlarını nasıl seçeceklerinden emin olamazlar.

PUBG Mobile Lite’da En İyi Hassasiyet Ayarları Nasıl Yapılır?

Oyuncular genellikle reflekslerinin ne kadar hızlı olduğuna ve karakterlerinin oyundaki yönlerini ne kadar hızlı değiştirmesini istediklerine göre ayarları seçerler, ancak birçok yeni oyuncu bunu yapabileceklerinin ve ayrıca bu ayarları nasıl değiştireceklerinin farkında değildir.

1. Tercih

Çoğu oyuncu, duyarlılık ayarlarını kendi rahatlıklarına göre özelleştirmez, bunun yerine varsayılan ayarları seçer. Bu, oyunda gelişmelerine yardımcı olmuyor, bu nedenle tercihlerine göre gitmek, PUBG Mobile Lite’ta daha iyi olmalarına yardımcı olmak için uzun bir yol kat edecek.

Ayarların seçimi özneldir ve oyuncular da kullanılan cihaza göre ayarları değiştirmelidir. Diğer kullanıcıların veya profesyonel oyuncuların kesin hassasiyet ayarlarını kopyalamamalıdırlar, çünkü istenen sonuçları vermede başarısız olmayacaklardır.


2. Oyun Tarzı

Oyun tarzı, duyarlılık için ideal ortamların seçiminde önemli bir rol oynayan başka bir husustur. Kullanıcıdan kullanıcıya değişir ve PUBG Mobile Lite’daki hassasiyet ayarlarını oyun tarzına uygun olarak ayarlaması gerekir.

Agresif oyuncular genellikle daha hızlı hareket etmelerine ve etraflarına bakmalarına yardımcı olan daha yüksek hassasiyetli bir bant genişliği kullanır. Bu arada pasif oyuncular, oyunlarına uyması için daha sakin ve daha düşük bir hassasiyet aralığı kullanıyor. Bu nedenle, kullanıcılar PUBG Mobile Lite’da hassasiyet ayarlarını seçerken oyun tarzlarını akılda tutmalıdır.


3. Düzen

PUBG Mobile Lite oyuncularının kullanabileceği birkaç farklı düzen türü vardır. Sonuç olarak, kullanılan düzene göre ayarlarını da değiştirmeleri gerekir. Örneğin, başparmak ayarını kullanan oyuncular, diğer düzenlerden daha yüksek bir hassasiyet gerektirir.

Yerleşimler ayrıca oyuncunun nasıl oynamayı seçtiğine bağlı olarak farklılık gösterir ve burada yine oyun tarzı ve kullanım rahatlığı en iyisini seçmede rol oynar. Hangi düzenin onlara maksimum başarı şansı verdiğini bilmek kullanıcılar için önemlidir.

Oyuncular için bu seçimi başka birkaç faktör de etkiler. Hassasiyeti bu yönlere göre ayarlamaya çalışmalı ve kendilerine en uygun olanı belirlemelidirler.

Oyuncular, PUBG Mobile Lite’ta hassasiyet ayarlarını değiştirmek için şu adımları takip edebilir:

Adım 1:  PUBG Mobile Lite’ı açın ve ayarlar simgesine tıklayın.

Adım 2:  Ardından, hassasiyet sekmesine basın.

Adım 3:  Oyuncular daha sonra hassasiyetlerini tercihlerine göre ayarlayabilirler.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu