PUBG Mobile: Oyuna Girmek İçin En Kolay 5 Oyun

PUBG Mobile artık dünyanın en çok oynanan battle royale oyunlarından biri. Oyun çok geniş bir oyuncu tabanına sahip, milyonlarca oyuncu günlük olarak akıllı telefonlarında ve bilgisayarlarında oyunun tadını çıkarıyor. Ayrıca, kolay görevleri tamamlayarak elde edilebilecek çok özel bazı başlıklar da var. Bu yazıda, PUBG Mobile’a girmenin en kolay beş başlığını tartışıyoruz.

PUBG Mobile’da alınabilecek en kolay 5 oyun


# 1 Beğenilen

Beğenilen başarı

Bir oyuncunun PUBG Mobile’da elde edebileceği en kolay başlık Sevilen Kişi’dir. Oyunda 1000 beğeni alan bir oyuncuya verilir. Bir maç sona erdiğinde bir oyuncu takım arkadaşlarına benzer bir şey verebilir.


# 2 Keskin Nişancı

Keskin nişancı başlığı

PUBG Mobile’daki en kolay ikinci başlık Sharpshooter. Bu unvanı elde etmek için gereksinimler oldukça kolaydır, ancak bir oyuncu bunu yapmak için Platinum seviyesinde veya üstünde olmalıdır. Sadece PUBG Mobile’ın solo klasik maçında elde edilebilir.


# 3 Silah Ustası

Silah Ustası ödülü

Oyuncuların rakiplerini aşağıdaki şekillerde öldürmesi gerekeceğinden, bu unvanın elde edilmesi için ekstra çaba gerekiyor:

  • AR Gun ile düşmanı öldür
  • SMG Gun ile bir düşmanı öldür
  • Keskin Nişancı Silahı ile bir düşmanı öldür
  • Shot Gun ile bir düşmanı öldür
  • Throwables ile bir düşmanı öldür (El bombaları, Molotof kokteylleri)
  • Düşmanı Araçla Öldür (Dacia, Buggy, UAZ)

Oyuncu Platinum seviyesinde veya üstünde olmalı ve PUBG Mobile’ın solo klasik maçını oynarken bu görevleri tamamlaması gerekiyor.


# 4 Sezon Ace

Sezon Ace başarısı

Bu başlık, PUBG Mobile’ın herhangi bir sezonunda Ace katmanına ulaşıldığında elde edilebilir. Her sezonun sonunda verilir ve bu unvanı elde etmek için toplam beş maçın oynanması gerekir. Günümüzde bu, PUBG Mobile’daki oyuncular arasında en yaygın oyunlardan biridir.


# 5 Azim

Azim rozeti

Azim başlığı da PUBG Mobile’da elde edilmesi çok kolay bir başlık. Bir oyuncunun bu unvanı almak için arka arkaya üç mevsim için Elite Royale Pass’i satın alması gerekir. Oyuncu her sezon 600 UC’yi 100. dereceye kadar tüm Royale Pass görevlerini tamamlayarak kullanabilir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile: 2020’de Tasarım Adı Sembolleri Nasıl Alınır?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478