Oyun

PUBG Mobile Şekilli İsim Nasıl Yapılır? PUBG Nickleri Şekilli Yazma

PUBG Mobile Şekilli İsim Nasıl Yapılır? PUBG Nickleri Şekilli Yazma. PUBG mobile‘da adlarında süslü bir sembol olan oyuncular görmüş olabilirsiniz. Genellikle bu sembolleri klan adlarının arasına eklerler. Daha çekici görünmesi için bu harika PUBG mobil sembollerini kullanıcı adınıza da ekleyebilirsiniz .

PUBG Mobile Şekilli İsim Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyuncuları her zaman oyun tarzlarını temsil eden ve havalı görünmelerini sağlayan şık oyun içi isimler ister. PUBG Mobile oyun içi karakter adı, maç sırasında görünen oyun içi addır. Oyuncular bunu kendi tercihlerine göre ayarlayabilirler.

Oyun, oyuncularının yeni bir hesapla kaydolduktan sonra karakter adlarını belirlemelerine izin verir. Bir oyuncu oyun içi adını değiştirmek isterse, bunu Yeniden Adlandırma Kartını kullanarak yapabilir. Oyun içi karakter adlarında özel semboller kullanmak, adların havalı görünmesine ve dikkat çekmesine yardımcı olur.

Özel karakterler genellikle klavyelerde bulunmaz ve adından da anlaşılacağı gibi özel olarak tasarlanmıştır. Tricks Nation gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli özel semboller ve takma adlar sunan birkaç web sitesi var.

Oyuncular, oyun içi adlarını belirlemek için bu yazı tiplerini ve adları tercihlerine göre düzenleyebilir. Bir oyuncunun karakter adlarına özel semboller eklemesini sağlayan adımlar şunlardır:

  1.  Tricks Nation web sitesini ziyaret edin ve tercih ettiğiniz özel sembolü veya takma adı seçin.
  2. Takma adı kopyalayın ve cihazında PUBG Mobile uygulamasını açın.
  3. Ekranın altındaki envantere gidin. Envanterdeki ifadeler bölümünün altındaki bölüme gidin. Kartı Yeniden Adlandır’a tıklayın.
  4. ‘Kullan’ seçeneğine tıklayın. Oyuncudan yeni bir takma ad girmesini isteyen bir açılır pencere görünecektir.
  5. Yeni takma adı yapıştırın. Yeni adlarını onaylamak için Tamam’a dokunun.
  6. Yeniden Adlandırma Kartı, ‘İlerleme Görevleri’ni tamamlayarak ve böylece oyunda seviye atlayarak toplanabilir.

Not: Bir oyuncu Yeniden Adlandırma Kartı’nı günde bir kez kullanabilir. Bu nedenle yeni ismin seçiminin akıllıca yapılması gerekiyor.👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu