Öğrenci Gazetesi

PUBG Mobile’da Desert Eagle Nedir?

Desert Eagle, PUBG Mobile’da bulunan ikincil bir silahtır.

Oyunda istatistikleri de dahil olmak üzere Desert Eagle ile ilgili detaylar.

PUBG Mobile savaş alanlarında tavuk yemeği kazanmak için çok çeşitli silahlar kullanılabilir. Ancak, oyuncuların cephanesi oyunun son aşamalarında bittiğinde veya bir düşmana yeniden yüklenmek için yeterli zamanları olmadığında, genellikle yardım için tabancalara yönelirler.

Birçok oyuncu, çöl kartalını verebileceği ciddi hasar nedeniyle ikincil bir silah olarak kullanmayı tercih ediyor. Bununla birlikte, sadece 7 mermi büyüklüğünde ve .45 ACP mühimmatını kullanıyor.

PUBG Mobile’daki Desert Eagle nedir?

PUBG Mobile yüklemesinde Desert Eagle

Desert Eagle’ın yüksek hasarı, onu PUBG Mobile’da ikincil bir silah için mükemmel bir seçim haline getiriyor . Silah, kafasına vurulduğunda rakiplerine önemli miktarda hasar verir. Hatta sadece iki kafadan seviye 3 kaskla düşmanı yok edebilir.

İstatistikleri

PUBG Mobile’daki Desert Eagle istatistikleri:

  • Hasar: 62
  • Ateş Hızı: 31
  • Menzili: 31
  • Kapasite: 7
  • Kararlılık: 42

Yukarıdaki istatistikler oyunda mevcut olan yükleme seçeneğine göredir. Bazı bireyler, sayıların farklı kaynaklarda değiştiği için bu istatistiklerin yanlış olduğunu iddia etmektedir. Ancak, bunlar mevcut olan oyun içi istatistiklerdir.

Yağma haritaya rastgele dağıldığından, Çöl Kartalı’nı bulmak için belirli bir yer yok. Oyuncular genellikle iyi yağmalarla bilinen yerlerde bulurlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu