Oyun

PUBG Mobile’da Pan: Hasar, Yer ve Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile’da Pan: Hasar, Yer ve Nasıl Kullanılır?. Pan (tava) , PUBG Mobile’da en çok kullanılan yakın dövüş silahlarından biridir. Oyunda bu çok popüler silahın bazı istatistiklerine bir göz atıyoruz. PUBG Mobile , savaş alanında kullanabileceğiniz çok çeşitli silahlara sahiptir ve yakın dövüş çatışmalarında mühimmat bittiğinde yakın dövüş dövüşü genellikle son çaredir . Yakın dövüş silahları, ne rakibinizin ne de elinizde herhangi bir silahınızın olmadığı damlalar sırasında hala önemli olabilir.

PUBG Mobile’da çok sayıda yakın dövüş silahı var, tava en çok kullanılanlardan biri. Bu yazıda, bir tavanın istatistikleri, konumu ve kullanımı hakkında konuşuyoruz.

PUBG Mobile’da Yatay Kaydırma

Pan, PUBG Mobile’da popüler bir yakın dövüş silahıdır ve oyundaki en iyi silahlardan biri olarak kabul edilir. Bazen oyuncular, bir düşmanı yere serdikten sonra bitirmek, onları trol etmek veya hakimiyet göstermek için kullanırlar.

PUBG Mobile’ın yükleme bölümüne göre, PUBG Mobile’daki pan (tava) istatistikleri:

Güç: 80

Ateş Hızı: 5

Menzil: 2

Ateşli silahlar PUBG Mobile’da haritaya rastgele dağıtıldığından, panun belirli bir konumu yoktur. Bununla birlikte, oyuncuların daha fazla yağma miktarının olduğu yerlerde tavayı bulma olasılığı yüksektir.


PUBG Mobile’da Pan Nasıl Kullanılır?

Pan, oyundaki daha iyi yakın dövüş silahlarından biridir ve zırhsız bir düşmanı devirmek için sadece iki vücut vuruşu alır. Aynı şeyi yapmak için de sadece bir vuruş gerekir. Bunun da ötesinde, bir kalkan görevi de görür ve biraz koruma sağlar.

Ancak tava ile oynamak kolay bir silah değil. Verimli bir şekilde kullanmak için oyuncuların sıvı hareketine ihtiyacı olacaktır. Pan ile yapılan bir atışın kaçırılması muhtemelen maçın sizin için bittiğini gösterir. Uygun zamanlama yapmak ve hazırlıksız olduğu zaman düşmana saldırmak o katil vuruşu bulmak için anahtardır.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu