Kimdir

Raşit Emir Süer Kimdir, Kaç Yaşında? Raşit Emir Süer Hayatı ve Biyografisi

Raşit Emir Süer Kimdir, Kaç Yaşında? Raşit Emir Süer Hayatı ve Biyografisi. Paket Taxi kurucusu olan Raşit Emir Süer son günlerde siyasi kariyeri sonrasında en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Raşit Emir Süer Nereli? Raşit Emir Süer Hangi Partiden? Gelin birlikte Raşit Emir Süer hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Raşit Emir Süer Kimdir?

İş insanı olması yanı sıra siyasi kariyeri ile de en çok merak edilen ve araştırılan isimler arasında yer alan Raşit Emir Süer Kimdir? merak edilmekte. Paket Taxi kurucusu ve sahibi olan Raşit Emir Süer, aynı zamanda İYİ Parti’den İstanbul Milletvekili adayı olarak 1. Bölge 9. sıradan listeye girmiştir. 1984 yılında Orduda dünyaya gelen Raşit Emir Süer 2024 yılı itibari ile 40 yaşındadır ve aslen Orduludur.

Raşit Emir Süer 2016 yılında kurduğu Paket Taksi projesi sayesinde tanınmış ve büyük başarı elde etmesi sonrasında 2021 yılının genç girişimci ödülünü almıştır. StoryBox Youtube kanalının verdiği bilgiye göre; 2011’de iflas ettikten sonra birçok arayışa giren Raşit Emir Süer, 2016’da Paket Taxi girişimiyle yeni başladığı hikayesinde fark yaratanlar arasına girdi.

Yayında verdiği demeçte; “Birinin yanında çalışmayı seçenek olarak görmedim” diyen Süer, “2011’de iflas ettiğimde cebimde 140 lira vardı. Ancak hayallerimden hiç vazgeçmedim. Tüccar adamsanız başarısız olmama şansınız yok. Zaten imkanların içinden çıkan bir başarı, doğru bir başarı mıdır? İmkansızların içinden başarabildiysen girişimci oluyorsun” sözlerini sarf etmiştir.


Raşit Emir Süer Hayatı ve Biyografisi

Paket Taxi uygulaması ile birçok kişiye hem istihdam sağlamış ve ayrıca projesi ile de Kristal Küre ödülü alan Emir Süer’in Paket Taksi’de günümüz itibariyle, 2000 bin motor, 550 araç ve 3000 bin çalışanı bulunduğu belirtiliyor. Ayrıca 300 firma ve Migros, Makro sanal marketin Türkiye genelinde dağıtımı yapılmaktadır. 2019 yılında Migros ile yatırım anlaşması yapan Paket Taksi’nin yaklaşık %60’ı Migros’a aittir.

2022 yılının Mart ayında resmi sosyal medya hesapları üzerinden İyi Parti’ye katıldığını açıklamıştır. R. Emir Süer, İyi Partiye üye olurken, kendisi ile birlikte 7000 üye katılım formunu da, İyi Parti Teşkilat başkanı Koray Aydın’a teslim etmiştir.

Twitter 👉 Raşit Emir Süer


👉 Elif Doğan Şentürk Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu