Seçtiğiniz Sembol, Hayat Yolculuğunuzda Nerede Olduğunuzu Gösteriyor

Bu hayatta yolculuğunuzun neresinde olduğunuzu merak ediyorsanız, içsel varlığınızın sizinle ne paylaşması gerektiğini gerçekten düşünmek için zaman ayırmalısınız. Beklediğiniz gibi olmasa da, içselliğinizden ne kadar çok öğrenirseniz, en yüksek formunuza o kadar yakın olursunuz.

Dinlemeye istekliysek bilinçaltı veya içsel varlığımızın bizimle paylaşacağı çok şey var. Kendimizin bu kısmı, çizdiğimiz şeylerle kendini bilinir kılar. Belirli bir kişi veya genel olarak gördüğünüz bir şeyle yankılandığınızı hissettiyseniz, bilinçaltınızın bununla bir ilgisi olabilirdi.

Aşağıda üzerinde birkaç farklı sembol bulunan bir görüntü bulacaksınız. Her sembol bizim için farklı bir şey ifade eder ve yolculuğunuzda nerede olduğunuza bağlı olarak belirli bir simgeye çekilirsiniz. Bu simgelere gerçekten bakmak için biraz zaman ayırın ve hangisinin sizi en çok çektiğine karar verin. Oradan hepimizin neyi ortaya çıkardığını görmek için aşağı kaydırın.

Sembol # 1

Bu sembole çekildiyseniz, hayatınızda nasıl ilerleyeceğinizi bilmediğiniz bir yerdesiniz. Durup duruyorsunuz ve bundan sonra ne yapacağınızdan emin değilsiniz. Zihninizde çok şey varken ve geleceğe ulaşmak için büyük planlarınız olsa da, kendi zihninizde oldukça gerçekçi görünmüyor. Bu rutinin seni geri tutmasına izin verme. İşlerin yolunda gitmesi için ciddi bir meditasyona ihtiyacınız var

Sembol # 2

Bu sembole çekildiyseniz çok hızlı ilerliyorsunuz. Etrafınızda çok şey oluyor ve hepsini nasıl alacağınızdan emin değilsiniz. Nefes almayı unutmayın ve kendinize inanmayı bırakmayın. Çevrenizdeki insanlar, ihtiyaç duyduğunuzda sizin için orada olacaklar, önemseyenleri aramaktan çekinmeyin.

Sembol # 3

Bu sembole çekildiyseniz, yaşam yolculuğunuz beklediğiniz gibi değildi. Kendinizi yoldan sonra yoldan aşağıya doğru hareket ederken buldunuz, hiçbir şey gerçekten işe yaramıyor ya da sizi her yere götürüyor gibi görünüyor. Bunun nedeni, ortaya çıkan değişiklikleri ele alma şeklinizdir. Zihniyet değişimine ciddi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Sembol # 4

Eğer bu sembole çekildiyseniz, tam olarak olmanız gereken yerde olan birisiniz. Senin için çok şey var ama kafanın içine girmesine izin vermeden. Sürekli başkalarına yardım ediyorsunuz ve sonuç olarak her zaman eşzamanlılıkları fark ediyorsunuz. Kimsenin size yavaşlamanızı söylemesine izin vermeyin.

Sembol # 5

Eğer bu sembole çekildiysen, olman gereken yere yakın değilsin. Son zamanlarda size veya çevrenizdeki birine kötü bir şey oldu ve o zamandan beri sizi etkiliyor. Gerçekten ilerlemek istiyorsanız bunun üzerinde çalışmanız gerekir. Hayat sandığınızdan çok daha kısadır.

Sembol # 6

Eğer bu sembole çekildiyseniz, yaşamda çok şey yapmaya odaklanmış birisiniz. Yolculuğunuzda iyi gidiyorsunuz ama en önemli kısımları da unutuyorsunuz. Hayat her zaman göründüğü gibi değildir, gülleri durdurmanız ve koklamanız gerekir.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Tarihteki En Müthiş 10 Matematikçi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478